Parksepa SK/Võru sai Antslast kindlalt jagu

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel võitis Parksepa SK/Võru Antslas sealse meeskonna 83:64 (46:28) ja jätkab turniiri täiseduga. Võitjatest oli 27 punktiga resultatiivseim Fredi Parker ja kaotajaist 25 punktiga Gert Koch.

Võit Võru meeskonna üle kindlustas TTÜ võrkpallurite kolmandat positsiooni

Valio Võru VK vandus täna Schenkeri liigas koduplatsil 0:3 alla TTÜ võrkpallimeeskonnale, kes liigub põhiturniiri kolmanda koha suunas. Esimeses geimis said külalised 4:4 viigiseisu järel viis punkti järjest ning hoidsid kättevõidetud edu numbritega 25:21 lõppenud geimi lõpuni. Teises geimis pääses Võru 11:7 ette, ent siis võtsid külalised mõtlemisaja ja tegid selle järel 7:0 vahespurdi. Võru

Võrumaa talverallit valitses Georg Gross

Eesti autoralli meistrivõistluste esimeseks etapiks olnud Võrumaa talveralli võitsid kindla ülekaaluga Ford Focuse WRCga sõitnud Georg Gross ja Raigo Mõlder, kes võitsid täna kõik seiste kiiruskatset. „Eks see, et üle poole aastane paus on sees olnud, andis ikka tunda. Kuid saime katse-katselt tunde paremaks. Eelviimasel katsel oli üks piiri peal hetk ka, kuid õnneks õnneliku

Sisemeistrivõistluste avapäev Võrumaa kergejõustiklastele palju rõõmu ei pakkunud

Eesti sisemeistrivõistlused Tallinnas algasid Võrumaa kergejõustiklaste jaoks külma dušiga – Andres Raja diskvalifitseeriti 60 meetri tõkkejooksus valestardi tõttu. Nädal tagasi klubide karikavõistlustel sise-EMi normist vaid 0,04 sekundi kaugusele jõudnud Raja oli tõkkesprindis enne võistlust kindel kullasoosik. Loodetust kehvemini läks ka Ranet Kikkasel, kes kolmikhüppes sai 14.12ga neljanda koha. Pronksiks piisanuks tulemusest 14.27, millest Kikkas sel

Siim Plangi lõhkus rehvi ja pidi ralli katkestama

Võrulased Siim Plangi ja Marek Sarapuu pidid Võrumaa talveralli pooleli jätma, sest lõhkusid viiendal kiiruskatsel oma Mitsubishi Lancer Evo rehvi. Nelja kiiruskatse järel olid nad viiendal kohal, kaotades esikohal olnud Georg Grossile ja Raigo Mõlderile 58 sekundiga. Foto: Facebook

Hoogsalt alustanud Famila/Võru VK naiskonnal kulus TTÜ alistamiseks lõpuks ikkagi neli geimi

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond võitis Eesti meistriliigas täna koduplatsil TTÜ 3:1. Esimeses geimis anti seejuures vastastele vaid kolm punkti, ent ühes geimis tuli hiljem ka külaliste paremust tunnistada. Võru naiskond alustas mängu uskumatu 18:0 spurdiga. Esimesena servima läinud sidemängija Kaisa Bahmatšev (pildil) sai pallida koguni 19 korda järjest (sealhulgas lõi ta kolm serviässa), enne kui vastased

Han Hendrik ja Kail Piho jagasid omavahel Eesti meistrivõistluste kirkamad medalid

Han Hendrik Piho (pildil) tuli kahevõistluses teist aastat järjest Eesti meistriks, tema vanem vend Kail Piho lõpetas täna Otepääl peetud võistluse hõbemedaliga. „Tulemusega võib väga rahule jääda, aga sooritus oleks võinud parem olla, just mäe peal,” ütles kullavõitja ETV vahendusel. „Kail tuli hirmasasti viimasel ringil, aga tundsin, et minul on ka veel käik varuks.” Hüppevooru

Timmo Mõts tuli kestvuskrossis Eesti karikavõitjaks

Timmo Mõts jäi täna Pärnu lennuväljal toimunud Eesti kestvuskrossi karikavõistluste viimasel etapil soolotsiklite klassis küll Heido Havami ja Jüri Triisa järel kolmandaks, ent eelmistel etappidel kogutust piisas talle E2-klassi karikavõiduks. Nelja etapi kokkuvõttes sai Vaabina motoklubi esindav ja Honda tsikliga sõitnud Mõts kirja 204 punkti. Havam kaotas talle 31 ja Marek Uustalu 33 punktiga.