Rõugele esimene ja Antslale kolmas võit

Rõuge korvpallimeeskond sai Võrumaa meistrivõistlustel esimese võidu, kui alistas täna Sõmerpalus Enereli 61:34 (30:10; Andreas Org 17 – Janar Meho 16). Teises tänases mängus sai Antsla Osulast jagu 77:51 (37:24; Merlis Niklus 23 – Veiko Maidla 17).

Võru võrkpallurid lõpetasid Schenker liiga põhiturniiri viiegeimise pallilahinguga

Valio Võru VK võrkpallimeeskond pidas Schenker liiga põhiturniiri lõpetuseks Jelgavas maha viiegeimise mängu sealse Biolarsiga, kahjuks lätlastest jagu saada ei õnnestunud. Esimeses geimis juhtis Võru meeskond 21:13, kuid tegi siis ridamisi vigu ja lasi vastased järele. Võrulastel oli kasutada veel ka geimpall, ometi kaotati 24:26. See, mis esimese geimis tegemata jäi, tehti ära kahes järgmises

Lõunalõvi jäi Eesti sisemeistrivõistlustel medalita

Võru Lõunalõvi kergejõustiklased jäid täiskasvanute Eesti sisemeistrivõistlustel viimase kümne aasta jooksul esimest korda medalita. Tallinnas Lasnamäe hallis peetud võistluste teisel päeval jäi Lõunalõvi ksportlaste parimaks saavutuseks Hans-Peeter Tulmini kuues koht meeste 800 meetri jooksus. Tulmini aeg oli 2.01,12. Naiste kaugushüppes sai Linda Pajo tulemusega 5.27 kaheksanda koha. Naiste 200 meetri jooksus parandas Õilme Võro ligi

Võrulased kärpisid Räpinas Kotkaste tiibu

Võru KK alistas täna Eesti meistrivõistluste esiliigas võõrsil KK Räpina Kotkad 86:82 (32:36) ja püsib vahegrupiturniiril 9.-16. kohani play-offi viival kolmandal kohal. Pikalt tagaajaja rollis olnud Võru korvpallurid tegid mängu lõpus Martin Kulbergi (pildil) eestvedamisel vahe tasa ning poolteist minutit enne kohtumise lõppu viis Tanel Zupsmani täpne vise Võru punktiga juhtima. Lõpusekunditel jättis viskeõnn väljakuperemehed

Raido Ränkel sai Tartu suusamaratonil 18. koha

Raido Ränkel (Võru suusaklubi) lõpetas 42. Tartu suusamaratoni 18. kohaga, eestlastest jäi ta alla vaid Algo Kärbile. 63 km pikkuse klassikasõidu võitis ajaga 2:45.01,7 norralane Simen Østensen. Rootslane Jörgen Brink kaotas talle vaid 0,4 ja norralane Anders Aukland 0,6 sekundiga. Algo Kärp sai parima eestlasena 11. koha (+5,9). Ränkel kaotas võitjale 16,9 sekundiga. Saja parema

Võrumaa maadlejatele Valgas kaks poodiumikohta

Valgas eile toimunud Valga lahtistel meistrivõistlused kreeka-rooma ja naiste maadluses jõudis esikolmikusse ka kaks Võrumaa maadlejat. Kolmanda koha saavutasid nii Kristin Liksman tüdrukute kehakaalus kuni 40 kg kui ka Hendrik Post üle 59 kg kaaluvate poiste konkurentsis. Ott Heliste ja Riko Vähi jagasid kehaalus kuni 53 kg viiendat kohta. Võistlusel osales 174 noort maadlejat Eestit,

Andre Kurg tegi Kuremaa järvejääl head sõitu

Kuremaa järvel eile toimunud Eesti jäärajasõidu karikavõistluste teisel etapil oli Võrumaa autosportlastest edukaim Antsla vala noormees Andre Kurg, kes võitis esikoha esiveoliste 2WD klassis ning sai 4WD klassis seitsmenda koha. Naistest võitis esikoha Antsla TSKd esindav Liis Talivere, Triinu Meltsov saavutas teise koha. Noorte konkurentsis tuli Dauri Demant neljandaks ja Gabriel Tamm viiendaks.

Adrenalin Arenal peeti minide karikasarja etapp

Sõmerpalu motohallis eile peetud Adrenalin Arena mini MX klassi karikasarja etapil võitsid esikoha lätlane Raivis Levanš (ekspert), Tanel Turro (hobi), Claus Oliver Pajuri (juunior), Mati Tagapere (seenior) ja Mirell Põllumäe (naised). Võrumaa krossisõitjaist tuli Günther Sein ekspertklassis teiseks ja Kevin Kaurson juunioride klassis kolmandaks. Raino Käär oli ekspertklassis seitsmes.