Kobelas peeti jäärajasõiduvõistlus

Eile Antsla vallas peetud autode jäärajasõiduvõistlusel „Kobela jää 2013” võitsid esikoha Andre Kurg (2WD esivedu), Erki Lind (2WD tagavedu), Genadi Pedras (4WD), Erich Unt (2WD piik), Karl Martin Volver (noored) ja Liis Talivere (naised). Tulemused

Helios Cupil selgusid veel kahe vanuseklassi võitjad

Nädalavahetusel Võru spordikeskuses peetud saalijalgpalliturniiril Võru Helios Cup 2013 Rantipoli karikatele saatis edu Tartu JK Tammeka meeskondi, 2002. aastal sündinud poiste võistlusel jõudsid esikolmikusse ka mõlemad FC Helios Võru tiimid. FC Helios Võru I tegi alagrupis väravateta viigi FC Elva I meeskonnaga ning võitis Põlva FC Lootost 4:0 ja FC Helios Tartut 2:1, tasuks alagrupivõit.

Võru U14 võrkpallipoisid võidutsesid Rakveres

Noorte võrkpallurite Rakvere karikasarja neljandal etapil võitis U14 klassis üleeile esikoha Võru spordikooli I võistkond koosseisus Albert Hurt, Tarvo Täht, Kaspar Süvaorg, Marti Meier ja Kevin Kaurson. Võru spordikooli II võistkond jäi jagama 7.-8. kohta. U16 poiste konkurentsis tuli Võru spordikool (Karl Olaf Ott, Kristjan Lõiv, Günther Sein, Kevin Põldsaar, Hannes Eskla, Jürgen Külm, Karel

Võrumaa mäesuusatajad võitsid kuus medalit

Pühapäeval Kiviõli tuhamäe vastavatud suusakeskuses peetud Eesti noorte meistrivõistlustel mäesuusatamises võitsid Võrumaa noored kuus medalit. Kullavõiduni jõudis Johanna Udras, kes võitis U12 tüdrukute suurslaalomi. Slaalomis ta tulemust kirja ei saanud. Jane Paulus võitis samas vanuseklassis slaalomis hõbeda ja suurslaalomis pronksi. Kaks medalit sai ka Karl Sebastian Dremljuga, kes U12 poiste suurslaalomis tuli teiseks ja slaalomis

Rõuge Snaiprid saavutasid Lätis ajaloolise võidu

Rõuge Snaiprid saavutasid laupäeval Alusknes toimunud jäähokiturniiril kolmanda koha ning klubi ajaloo esimese võidu Läti võistkonna üle. Ajalooline võit tuli numbritega 3:1 HK Žīguri MRS üle. Rõuge meeskonna lõi Virgo Eiche kaks ja Marko Eiche ühe värava. Turniiri võitjaks tulnud Ape meeskonnale kaotasid Snaiprid 0:1 ning Aluksnele 0:6. Rõuge Snaiprite ühe eestvedaja Jaak Pächteri sõnul

Tanel Leokile Valence’i krossilt kolmas koht

Tanel Leok (pildil) saavutas eile Prantsusmaal Valence’is toimunud traditsioonilisel hooajaeelsel motokrossil MX1-klassis kolmanda koha. Esimesed kaks võistlussõitu lõpetas Route 77 MVR-D Honda tiimis sõitev Võrumaa motomees kuuendana. Mõlemad sõidud võitis prantslane Gautier Paulin. Kolmanda sõiduna läks arvesse MX1- ja MX2-klassi ühine superfinaal, kus Leok sai prantslase Xavier Boogi ja belglase Clément Desalle’i järel kolmanda koha.

Rei judokad Tallinn Cupil pjedestaalile ei jõudnud

Võru Rei judokatel ei õnnestunud nädalavahetusel peetud rahvusvahelisel noorte ja laste judoturniiril Tallinn Judo Cup autasustamispoodiumile jõuda. B-klassis kaotas Alvar Mällo kehakaalus kuni 73 kg veerandfinaalis hiljem turniiri võitjaks tulnud tallinlasele Daniil Baškirovile, sai seejärel miinusringis kirja võidu ja kaotuse ning protokolli 7.-8. koha jagamise. 7.-8. kohta jäi jagama ka Randel Päästel D-klassi kehakaalus kuni

Noorte olümpiafestivalil võistleb kolm võrulast

Rumeenias Brasovis avati eile õhtul 11. Euroopa noorte olümpiafestival, kus osalevasse Eesti koondisse kuulub ka kolm Võrumaa sportlast: Regina Oja, Tarvi Sikk ja Timo Truu. Kõik nad võistlevad laskesuusatamises ja nende esimene võistlus on kavas homme. 22. veebruarini kestval olümpiafestivalil osalevad 45 riigi sportlased, kes võistlevad kaheksal alal. Eestlased võistlevad viiel alal.