Võrumaa noored laskesuusatajad jäid noorte olümpiafestivalil viiendasse kümnesse

Rumeenias Brasovis toimuval Euroopa noorte olümpiafestivalil oli täna võistlustules kolm Võrumaa noort laskesuusatajat, kõik nad olid hädas laskmisega ja jäid viiendasse kümnesse. Tüdrukute 10 km distantsil teenis võrulanna Regina Oja seitse trahviminutit ja sai 67 võistleja seas 47. koha. Ajaga 31.32,1 (1 trahviminut) kulla võitnud sakslannale Marion Deigenteschile kaotas ta üheksa minuti ja 11,4 sekundiga.

Jätka lugemist →

Rantipol mängib SJK Dinaga reedel ja pühapäeval

Eesti saalijalgpalli meistrivõistlustel II liiga põhja-lõunatsooni võitnud Rantipoli jalgpallimeeskonna esimene mäng idatsooni võitja Sillamäe JK Dinaga toimub eeloleval reedel, 22. veebruaril algusega kell 20 Võru spordikeskuses. Kordusmäng peetakse kaks päeva hiljem kell 16.30 Sillamäel. Seeria võitja pääseb järgmiseks hooajaks esiliigasse.

Parksepa SK/Võru A-klassi poisid teevad mehetegusid: esikuuikukoht on juba kindel

Parksepa SK/Võru lõpetab Eesti A-klassi noormeeste korvpallimeistrivõistluste eliitliiga põhiturniiri esikolmikus, mis tähendab, et vähemalt viienda-kuuenda koha jagamine on hooaja lõpuks meeskonnale tagatud. Nii kõrgele ei ole Parksepa SK/Võru noormehed A-klassis veel kunagi jõudnud, seniseks laeks on jäänud kaheksas koht. „Seis on praegu päris hea, aga võtame asja rahulikult, hõiskama veel ei hakka,” ütles meeskonna treener

Jätka lugemist →