Viljandi Metall osutus taas liiga tugevaks

Täna Võrus peetud Eesti naiste võrkpalli meistriliiga mäng Famila/Võru VK ja Viljandi Metalli vahel lõppes külaliste 3:0 võiduga. Võrulannad ei tundnud kohtumist alustades tiitlikaitsja ees kübetki aukartust ja esimene geim kulges pikalt punkt-punkti-mängus. Võru juhtis veel 19:18, kuid siis tehti kaks blokipuudet, Julija Mõnnakmäe põrutas külaliste kasuks kaks serviässa ning rong oligi läinud – 20:25.

Haanjas selgusid Võrumaa koolinoorte meistrid

Täna Haanjas peetud Võrumaa koolinoorte meistrivõistlustel murdmaa-suusatamises võitsid poistest esikoha Mihkel Joonas, Thomas Kuus (mõlemad Võru Kreutzwaldi G), Hannes Moor (Vastseliina G), Klaus Mark Kolpakov (Puiga PK) ja Karl Andres Saarepuu (Võru Kreutzwaldi G). Tüdrukutest tulid võitjaks Helina Jaanus (Vastseliina G), Kristin Jõgi, Karoliine Kuus (mõlemad Võru Kreutzwaldi G), Sandra Sillaste (Puiga PK) ja Gerda

Andres Raja nimetati sise-EMiks Eesti koondisse

Eesti kergejõustikuliidu juhatus kinnitas täna 1.-3. märtsil Göteborgis peetavale sise-EMile sõitva Eesti koondise, kuhu kuulub ka Andres Raja (pildil). Võru Lõunalõvi kergejõustiklasel jäi 60 meetri tõkkejooksus EM-norm (7,85) küll täitmata, kuid ta jõudis sellele väga lähedale, saades klubide karikavõistlustel ajaks 7,89. „Valisime need, kellel oli endal suurem valmisolek ja need, kes tundsid, et nende viimane

Rene Zahkna sai juunioride EMil 28. koha

Rene Zahkna sai täna Bulgaarias Banskos alanud laskesuusatamise lahtistel Euroopa meistrivõistlustel juunioride 15 km distantsil 28. koha. Sõidu võitis ajaga 42.57,9 (1) kolm nädalat tagasi kahekordseks juunioride maailmameistriks tulnud Aleksandr Loginov (Venemaa). Zahkna teenis endast aasta-kaks vanemate konkurentidega võisteldes kolm trahviminutit ja kaotas Loginovile 7.38,5ga. Eesti koondise parimana sai Jan Treier 15. koha. Johan Talihärm

Valio Võru VK peatreener Marko Mett: paar-kolm võitu oleks võinud Schenker liigas rohkem saada

Kui Schenker liiga tugevamatel klubidel on ees tihedad tööpäevad – homme alustatakse veerandfinaalmänge ja nädalavahetusel selguvad 2.-3. märtsil Pärnus peetavale finaalturniirile pääsejad –, siis liiga põhiturniiril viimaseks jäänud Valio Võru VK meeskonnal on kahe nädala pärast algavate Eesti meistrivõistluste veerandfinaalideni aega atra seada. „Käesoleva nädala võtame natuke kergemalt, mängime ka teisi pallimänge ning tõstame kangi.

Karikavõit Kuldre korvpallipoistele

Võrumaa kuni 7. klasside karikavõitjaks korvpallis tuli Kuldre kooli I võistkond, kuhu kuulusid Mihkel Oja, Enri Täär, Tajo Oja, Tõnis Vaiknemets, Ott Rang ja Kaspar Punning. Poiste juhendaja on Margus Klaar Läinud nädalal Puiga spordihoones peetud võistluse finaalis alistasid Kuldre poisid Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi meeskonna 39:22. Kolmanda koha sai Puiga põhikool. Kuldre kooli korvpallimeeskond. Foto:

Võru piljardimängijad medalile ei jõudnud

Tartus tõmmati nädalavahetusel joon alla tänavustele Eesti meistrivõistlustele poolis. Võru PSK mängijaist jõudis veerandfinaali ainsana Maario Hussar, kes jagas 9-palli mängus 5.-8. kohta. 14.1 mängus tuli Eesti meistriks Joonas Saska ja 9-palli mängus Juss Saska.