Võru KK jätkab vahegrupiturniiri võidukursil

Võru KK alistas täna Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigas koduväljakul Elion/Webware 84:73 (36:41) ning kindlustas vahegrupis 9.-16. kohani oma play-offi viivat kolmandat positsiooni. Esimese veerandaja 19:17 võitnud Võru korvpallurid juhtisid 15. mänguminutil 29:22, ent vaheajale mindi viiepunktises kaotusseisus. Veidi enne kolmanda veerandaja lõppu õnnestus väljakuperemeestel uuesti juhtima minna ning viimasel kümnel minutil vormistati viies järjestikune võit. Võrulaste

Koosseisuga eksperimenteerinud Famila/Võru VK võrkpallinaiskond oleks äärepealt näppu lõiganud

Ilma mitme põhitegijata mänginud Famila/Võru VK loovutas täna Eesti naiste võrkpalli meistriliigas koduplatsil Audentese SG/Noortekoondisele kaks geimi, lõpuks õnnestus võit siiski koju jätta. Esimeses geimis pidi Võru naiskond, kel puudusid Margot Pähn, Kristiina Raap, Helen Rohtla ja Evely Heliste, vastu võtma suure 7:25 kaotuse. Võrulannade vastuvõtuprotsent oli selles geimis vaid 27 ning rünnakuprotsent 4,5! Järgmised

Tarvi Sikk sai noorte olümpiafestivalil 23. koha

Euroopa noorte olümpiafestivalil Rumeenias Brasovis sai Tarvi Sikk täna laskesuusatamise sprindis 23. ja Timo Truu 33. koha. Poiste 7,5 km sprindi võitis puhtalt lasknud Emilien Jacquelin (Prantsusmaa) ajaga 21.11,3. Sikk pidi sõitma kolm trahviringi ja kaotas talle 1.52,9ga, Truu eksis viiel lasul ning jäi võitjast maha 2.21,0ga. Tüdrukute 6 km sprindis oli Regina Oja pahuksis

Karin Laine jätkab väärismetalli kogumist

Karin Laine (pildil) täiendas Itaalias Asiagos toimunud veteranide murdmaasuusatamise MMil oma auhinnakappi kolme kuldmedaliga. Kullad tulid sama valemi järgi nagu mullugi – 80-84aastaste naiste võistlusklassis Karin Lainel 5 km, 10 km ja 15 km vabatehnikasõidus ühtegi konkurenti ei olnud ja nii tuli tal need distantsid lihtsalt läbi sõita. 82aastane Rõuge valla suusataja on nüüd veteranide

Eesti meessprinterid põrusid MMil täiega

MMil Val di Fiemmes ei õnnestunud meeste klassikasprindis ühelgi eestlasel veerandfinaali pääseda, võrulastest sai Anti Saarepuu 39. ja Raido Ränkel 57. koha. Hiljuti põetud haigusest võitu saanud ja enne MMi kümmekond päeva kenasti trenni teha saanud Saarepuu kaotas kvalifikatsiooni võitnud Nikita Krjukovile (Venemaa) 10,15 sekundiga. 30 hulka pääsemiseks tulnuks oma karjääri neljandal MMil võistelnud 29aastasel

Kaija Vahtra jäi MMil sprindi kvalifikatsioonis võistlejaterivi teise kolmandikku lõppu

Itaalias Val diFiemmes alanud põhja suusaalade MMil jäi Kaija Vahtra (pildil) täna naiste klassikasprindis kvalifikatsioonis 67. kohale. Kvalifikatsiooni võitnud Mona-Lisa Malvalehtole (Soome) kaotas 26aastane võrulanna 29,13 sekundiga. Ainsa eestlannana pääses 30 parema hulka 29. aja (+10,69) saanud Triin Ojaste. Piret Pormeister oli 44. Naisi oli täna stardis 101.

Haanja suusarajad ootavad 100 km sõitjaid

Eeloleval laupäeval, 23. veebruaril toimub Haanjas juba neljandat korda 100 kilomeetri pikkune suusamaraton Haanja Suusa100. Kuna seni hooaja ühe viimase suurema suusasõiduna toimunud maraton nihutati tänavu suusahooaja keskele, on huvi võistluse vastu olnud varasemast veidi väiksem. Võistluse korraldaja Ain-Ivar Tupp põhjendab võistluse toimumisaja muutmist sellega, et kui varem toimusid maratonisarja Estoloppet sõidud viis nädalat jutti,

Kiireimat sõitu tegid Priit Narusk ja Silja Suija

Haanjas eile toimunud Võrumaa meistrivõistlustel murdmaasuusatamises sõitsid päeva kiireimad ajad välja veteranide klassis võistelnud Priit Narusk ja Silja Suija. 8 km pikkusel ühisstardiga vabatehnikadistantsil oli kuni 40aastaste meeste seas võistelnud Naruski võiduaeg 19.33,2. Meeste klassis Võrumaa meistriks tulnud Mario Ohal kulus distantsi läbimiseks aega 20.48,2 ning temast oli kiireim ka M20 klassi võitja Thomas Kuus