Martti Nõmme sai MMi normaalmäel 47. koha

Martti Nõmme jättis Mil Val di Fiemmes normaalmäe suusahüppevõistlusel selja taha kolm konkurenti ning sai 47. koha. „Täna polnud mul jalas õiget teravust, et korralikult tõugata. Päeva jooksul sai liiga palju joostud, võimalik, et see jäi ka kogemuste taha. Seepärast ei saa päris rahule jääda, eilse hüppe järel, tahtnuks ka täna paremat, kuid seda ei

Déjà vu: jälle Rauameister, jälle penaltid

Võrumaa meistriks saalijalgpallis tuli teist aastat järjest Rauameister ning taas võideti finaalmäng penaltiseeriaga. Täna Võru spordikeskuses toimunud turniiri finaalis Rauameistri ja Saunamaa vahel väravaid ei löödud. Pikaks veninud penaltiseerias jäi 6:5 peale Rauameister. Penaltiseeria peategelaseks oli nagu mullugi Rauameistri kapten Taavi Sarapuu. Turniiri käigus väljakumängijana tegutsenud mees tõmbas otsustavateks hetkedeks väravavahikindad kätte ning tõrjus Lauri

Karel Kutsar tuli Baltic Cupi superfinaalis teiseks

Täna Sõmerpalus Adernalin Arenal peetud motokrossi Baltic Cupi etapil oli Võrumaa krossimeestest parimas hoos Karel Kutsar, kes saavutas superfinaalis MX1-klassi võitja Indrek Mägi järel teise koha. MX1-klassis pidi Kutsar ühe kolmest sõidust pooleli jätma ja ei saanud kokkuvõttes kõrgemat viiendast kohast. MX2 juunior klassis tuli Jan Jakobson neljandaks, parim oli lätlane Tomass Šileika. Veel võitsid

Jäärajasõitjad kihutasid Rannakülas

Autode jäärajasõidu Eesti karikavõistluste etapil Võrtsärvel Rannakülas tuli Antsla TSKd esindav Liis Talivere täna naiste konkurentsis kolmandaks. Neliveoliste jääpiikidega autode arvestuses oli Pait Reiman neljas. Noorteklassis sai Dauri Demant viienda ja Gabriel Tamm kuuenda koha. Kuuendaks tuli ka Andre Kurg kaheveoliste esiveoga autode klassis. Karikavõistlustel jääb sõita veel üks etapp.

Võrumaa meistriks laskesuusatamises
tulid Priit Narusk ja Sirli Hanni

Täna Vastseliinas peetud Võrumaa meistrivõistlustel laskesuusatamises võitis meestest esikoha Priit Narusk ja naistest Sirli Hanni. Teistes vanuseklassides said esikoha Kermo Sikk, Jaan Lendsaar, Hannes Moor, Taavi Perv, Art Kristjan Olesk, Hanna Moor, Kaidar Hussar ja Jaan Jõgi. Priit Narusk tabas püsti kõik märgid, lamades viiest kolm. Foto: Võrumaa spordiliit Tulemused Pildid

Haanja Suusa100 võitjaks tuli Siim Vinter,
kiireim „klassik” oli taas Ivar Ivanov

100 km pikkuse suusamaratoni Haanja Suusa100 võitis Siim Vinter, kes tuli kolm aastat tagasi ka selle võistluse esimeseks võitjaks. Spordiklubi CFC esindava Vinteri võiduaeg oli 5:18.27,2. Teisena lõpetas ajaga 5:31.17,9 distantsi klassikalises stiilis läbinud Võrumaa suusataja Ivar Ivanov, kes on nüüd sel võistlusel „klassikutest” kiireim olnud kõigil neljal korral. Ka kolmandana lõpetanud Eero Antons (aeg

Kaija Vahtra jäi MMil suusavahetusega sõidus kuuendasse kümnesse, nelikvõit Norrasse

Võrulanna Kaija Vahtra (pildil) sai täna põhja suusaalade MMil Val di Fiemmes naiste 7,5 + 7,5 km suusavahetusega sõidus 52. koha. Nelikvõidu saavutasid norralannad. „Klassika oli alla arvestust, aga uisuga võib rahule jääda,” ütles Vahtra pärast sõitu Postimehele. Poolel distantsil oli ees kümneliikmeline juhtgrupp, kus sõitjad mahtusid nelja sekundi sisse, järgmised naised jäid neist maha

Võru vald tõusis meistrivõistlustel teisele kohale

Võru valla korvpallimeeskond alistas maakonna meistrivõistlustel eile Kuldres Sangaste 80:66 (40:36) ja tõusis turniiritabelis ainsana kaotuseta jätkava Parksepa SK/Võru järel teisele kohale. Võru valla meestest oli 19 punktiga parim korvikütt Rutmar Ploomipuu, Sangaste meeskonnas sai kuus kaugviset tabanud Kalev Linde kirja 24 punkti. Teises Kuldres peetud mängus kaotas Kuldre kool Club Tartule 54:66 (27:25; Eiko