Schenker liigas selgusid poolfinalistid

Meeste võrkpalli Schenker liiga finaalturniirile pääsesid Pärnu VK, Tallinna Selver, TTÜ ja Riia Lase. Põhiturniiri võitja Pärnu VK alistas Ozolnieki/Poliursi 3:0 ja 3:0. Selver mängis kahel korral klmes geimis üle Daugavpilsi ülikooli ning TTÜ alistas tiitlikaitsja Bigbank Tartu samuti kahel korral 3:0. Kõige tasavägisemad olid Riia Lase ja Jelgava Biolarsi mängud, milles riialased jäid peale

Rantipol jäi ka Sillamäel Dinale kindlalt alla

Üleeile kodus Sillamäe JK Dinale 2:6 alla jäänud Rantipoli jalgpallimeeskond kaotas tulemusega 4:9 (2:3) ka täna Sillamäel peetud korduskohtumise. Esimesed kaksteist minutit püsis skoor nullis, siis lasi Rantipol endale järjest kaks väravat lüüa. Järgmise nelja minutiga jõuti Taavi Sarapuu ja Siim Lepa väravatest 2:2 viigini, kuid poolaja viimasel minutil õnnestus Dina pallimeestel taas juhtima minna.

Eesti kahevõistlustiim jäi MMil eelviimaseks

Eesti nelik, kuhu kuulusid ka Kail ja Han Hendrik Piho, lõpetas MMil Val di Fiemmes võistkondliku kahevõistluse täna 11. ehk eelviimase kohaga. Hommikuse hüppevõistlusel jagas Eesti Itaaliaga 9.-10. kohta. Karl-August Tiirmaa hüppas 95 meetrit, Han Hendrik Piho 88,5 meetrit, ning Kail Piho ja Kristjan Ilves 86,5 meetrit. Kokku andis see 396,6 punkti ehk 467,5 punktiga

Mariliis Aasa võitis noorte suusasarja etapi

Täna Viljandi maakonnas Holstre-Pollis toimunud ETV-Swedbanki noorte suusasarja viiendal etapil saavutasid kuni 20aastaste neidude 15 km ühisstardist klassikadistantsil nelja võistleja seas kaksikvõidu Võru suusaklubi neiud Mariliis Aasa ja Kristiine Lauri. Kuni 13aastaste poiste 10 km sõidus tuli teiseks Art-Kristjan Olesk (Vastseliina SK). Esikoha võitnud Vane Vähile (Alutaguse SK) kaotas ta poolteise minutiga. Kolmanda koha said

Eesti mehed sprinditeates finaali ei pääsenud

Põhja suusaalade MMil Val di Fiemmes sai Eesti paar Raido Ränkel ja Peeter Kümmel meeste vabatehnikaga sprinditeate eelsõidus üheksanda koha ja finaali ei pääsenud. Lõpp-protokolli läks Eesti meestele 30 võistkonna seas 17. koht. Eesti oli rajal teises eelsõidus, mille lõpetas üheksanda kohaga, kaotades esikoha võitnud Rootsile 34,9 sekundiga. Konkurentsis püsiti esimesed neli vahetust, mille järel

Rehe Zahkna tõusis EMil 15 parema hulka

Laskesuusatamise EMil Bulgaarias Banskos tõusis Rene Zahkna (pildil) täna juunioride 12,5 km jälitussõidus korraliku võistluse, tõustes 21. stardipositsioonilt 14. kohale. Esimese lamadestiiru järel pidi Zahkna käima ühel trahviringil, teisel korral lamades lastes tabas aga kõik märgid. Poolel distantsil oli Zahkna 14., kuid tegi siis esimeses püstitiirus kaks möödalasku ja langes paari koha võrra tahapoole. Viimase

Haanja rattaklubi alustas hooaega kahe esikohaga

Haanja rattaklubi jalgratturid alustasid hooaega eile 40. Elva talikrossi esimesel etapil, kus oma vanusegrupis võitsid esikoha nii Tarmo kui ka Mari-Liis Mõttus. Elva talikrossi teine etapp toimub nädala pärast ja siis selguvad ühtlasi ka selle ala Eesti meistrid. Ratturite rivi eesotsas on Tarmo Mõttus. Foto: Juhan Voolaid/ Rattaprofid.ee

Triinu Meltsov oli Hiiumaa rahvarallil kiireim naine

Võru valla neiu Triinu Meltsov, kel kaardilugejaks Anti Eelmets, võitis eile Hiiumaa rahvarallil naiste arvestuses esikoha. Honda CRXiga kihutanud Meltsov edestas lähimaid konkurente 26 sekundiga. Ralli üldjärjestuses oli Meltsov 33., võistluse lõpetas 64 rallipaari. Esikoha võitis Aiko Aigro.