Võru spordikool kaotas rahvaliigas Rannule

Eesti võrkpalli rahvaliiga B-tugevusgrupi meeste lõuna regiooni turniiril kaotas Võru spordikool täna koduplatsil Rannu meeskonnale 2:3 (24, -23, 21, -7, 12). Tabel 1. Eesti Pagar 18 punkti (6 mängust), 2. Rannu 13 (6), 3. VK Sahkar 12 (5), 4. Varumehed 11 (6), 5. Tartu Malev 8 (6), 6. Akademos 7 (6), 7. Võru spordikool 6

Kolme Kandi karikad said selleks talveks jagatud

Pühapäeval Viitinas peetud neljanda etapiga jõudis lõpule autode jää- ja lumerajasõidu Kolme Kandi karikasari. Sojuz klassis läks üldvõit kõik neli etappi võitnud Sigmar Tammemägile Varstu vallast, teise koha saavutas võrulane Ardo Kuus. Samad mehed olid kaks paremat ka rahvakrossi kaheveoliste klassis, kus kolmas koht läks võrulasele Oliver Ojaveerele. Tammemägi sõnul kujunesid just ühisstardiga rahvakrossi sõidud

Marten Kikas oli Kuutsemäel noortest parim

Rõuge poiss Marten Kikas (pildil) võitis laupäeval Kuutsemäel noorteklassis (kuni 14aastased) Eesti meistrivõistluste etapi lumelaua pargisõidus. Vigursuusatajate seas sai Andre Viitkin juunioride arvestuses kolmanda koha. Võistlus oli ühtlasi Monster Energy Ride In Baltics Touri etapp ning sellel osales kokku 72 laudurit ja suusatajat Eestist, Lätist ning Leedust.

Võru poisid aitasid Eestil A-klassi Balti matši võita

Laupäeval Lätis Kuldigas toimunud Balti A-klassi talvise kergejõustikumatši võitnud Eesti koondises võistles ka kolm Võrumaa noormeest. Martin Paakspuu tõi kahel alal Eestile teise koha punktid. 60 meetri tõkkejooksus jooksis ta 8,34ga oma uue isikliku rekordi, Vladislav Semušinsi (Läti) võiduaeg oli 8,25. Teivashüppes, kus Paakspuu ületas 3.80, oli Hans-Christian Hausenbergi võidutulemus 4.50. Karl Kaur tuli 60