Suusaorienteerujad võistlesid sprindis

Eestimaa talimängude suusaorienteerumisvõistlusel oli täna kavas sprint, Haanja vallas peetud jõuproovil võitsid põhiklassis esikoha Tarvo Klaasimäe (Lääne-Virumaa) ja Evely Kaasiku (Järvamaa). Võrumaale jäeti kolm medalit: M45 klassis võitis esikoha Mart Külvik, N45 klassis tuli teiseks Marika Jäädmaa ja M12 klassis kolmandaks Hando Allmann. Esikuuikusse jõudis Võrumaa orienteerujaid veel kolm: Kristiina Himma (N16) ja Heli Haug

Võru naiskond täna Eedenile vastu ei saanud

Famila/Võru VK kaotas Eesti naiste võrkpalli meistriligas täna Tartus TÜ/Eedenile 0:3. Initsiatiiv tänases mängus kuulus enamjaolt Tartu naiskonnale. Esimeses geimis jõudsid võrulannad 7:14 kaotusseisust veel 21:21 viigini, ent kaotasid ikkagi 22:25. Teises geimis jäädi alla 19:25. Kolmandas geimis jäi Võru naiskond 11:18 kaotusseisu, kuid minutise mõttepausi järel kosuti ning suudeti koguni 22:21 ja 23:22 juhtima

Kaija Vahtra võitis talimängude naiste suusakulla

Haanjas täna peetud Eestimaa talimängude murdmaasuusatamisvõistlustel võitis naiste 5 km distantsil esikoha võrulanna Kaija Vahtra, kes alles üleeile võistles veel Itaalias Val di Fiemme MMil. Vahtra edestas 22,2 sekundiga Kati Tammjärve ja 31,5 sekundiga Kristel Viigipuud (mõlemad Tartu). Võrulannadest jõudis esikümnesse veel üheksanda koha saanud Kristiine Lauri. Meeste 10 km distantsil, kus esikoha võitis hiidlane

Pihod tõid Eestile paarissprindis kümnenda koha

Kail ja Han Hendrik Piho said MMil Val di Fiemmes täna kahevõistluse paarissprindis kümnenda koha. Üheksandalt stardikohalt rajale läinud Pihodest möödus juba esimeses vahetuses (iga võistleja sõitis 1,5 km pikkust ringi viis korda) nende järel startinud USA ja neljandas vahetuses ka 13. kohalt alustanud Itaalia, ise saadi viiendas vahetuses mööda Soomest. Maailmameistriks tulnud Prantsusmaale kaotas

Karel Kutsarile Eestimaa talimängude motokrossivõistlusel esimene ja kolmas koht

Eestimaa talimängude motokrossivõistlustel Sõmerpalu Adrenalin Arenal tegi täna võrulastest head sõitu Karel Kutsar, kes võitis MX2-klassis esikoha ning tuli vabaklassis leedulase Vytautas Buchase ja Priit Rätsepa järel kolmandaks. Timmo Mõts sai vabaklassis kaheksanda koha. 85 cm3 klassis lõpetas Jan Jakobon esimese sõidu küll teisena, kuid teises katkestas ning jäi kokkuvõttes kümnendaks. Esikoha võitis Rait Kaimer,

Pihod on paarissprindi hüpete järel üheksandad

Vennad Han Hendrik ja Kal Piho on Val di Fiemme MMil kahevõistluse meeskonnasprindis pärast hüppevõistlust üheksandal kohal, liidriks tõusnud Saksamaale kaotatakse enne murdmaasõitu 1.34ga. Mõlemad Pihod tegid täna 113 meetri pikkuse hüppe ning teenisid kokku 217,5 punkti. Hüppevõistluse võitnud Saksamaa (Tino Edelmann 124,5 m, Eric Frenzel 127 m) sai kirja 264,3 punkti. Eesti ees, 19