Mootorkelgusarjades toimusid eelviimased etapid

Rene Tarend Antslast võitis laupäeval Tartumaal Lange rajal toimunud Eesti mootorkelgukrossi meistri- ja karikavõistluste etapil algajate klassis esikoha. Hobiklassis tuli võrulane Egrit Viitkin kolmandaks. Pühapäeval Sõmerpalus toimunud mootorkelguenduro Eesti meistri- ja karikavõistluste etapil sai Egrit Viitkin üldjärjestuses viienda ja Marek Eerik kuuenda koha, hobiklassis olid nad kaks paremat. Sõidu võitsid tiimide klassis sõitnud Sander Lõhmus

Rene Zahkna võitis Lätis laskesuusatamise
Baltic Cupil kaks ja Regina Oja ühe esikohta

Lätis Madonas nädalavahetusel toimunud laskesuusatamise Baltic Cupil võitis Rene Zahkna kuni 19aastaste noormeeste konkurentsis kaks ning Regina Oja kuni 17aastaste tüdrukute seas ühe esikoha. Laupäeval oli Zahkna võiduaeg individuaaldistantsil 43.36,1 (8). Lätlane Linards Zemelis kaotas talle 6,4 ja rootslane Erik Ögren 20,9 sekundiga, esimene eksis viiel ja teine kuuel lasul. Jaan Lendsaar oli kümnes. 10

Rait Veski võitis jõutõstmises pronksmedali

Laupäeval Tallinnas peetud Eesti meistrivõistlustel kassikalises (varustuseta) jõutõstmises võitis Sõmerpalu valla mees Rait Veski kehakaalus kuni 93 kg pronksmedali. Veski kükkis 210kilose kangiga, sai lamades rinnalt surumises üles 155kilose kangi, tegi jõutõmbes tuule alla 260 kilole ning sai kogusummaks 625 kg. Siim Sammalkivi võidusumma oli 655 kg. „Kang oli raske, kuna jäin võistluseelsel päeval haigeks,”

Hanna-Mai Vaiklale hõbe ja Helger Pikale pronks

Võru Lõunalõvi/Võru spordikooli kergejõustiklased võitsid nädalavahetusel Tallinnas toimunud Eesti noorte talvistel meistrivõistlustel mitmevõistluses kaks medalit. Tüdrukute A-klassi viievõistluses kogus teiseks tulnud Hanna-Mai Vaikla (pildil) 3455 punkti ning kaotas kulla võitnud Vladislava Oleinikile (Audentese SK) vaid 35 punktiga. Mitu isiklikku rekordit püstitanud Vaikla jooksis 60 meetrit tõkkeid 9,33ga, ületas kõrgushüppes 1.65, tõukas kuuli 10.52, hüppas kaugust

Jäärajasõidus selgusid Eesti karikavõitjad

Peipsi järvel Mustvee lähedal selgusid laupäeval tänavuse Eesti karikavõitjad autode jäärajajasõidus ning autasustamispoodiumile tõusis ka mitu Võrumaa sportlast. Naiste arvestuses piisas Antsla TSKd esindavale Liis Taliverele viimasel etapil neljandast kohast, et kokkuvõttes karikavõitjaks tulla. Neljast etapist vaid kahel osalenud Triinu Meltsov oli kokkuvõttes kaheksas. Noorteklassis oli võrulane Dauri Demant viimasel etapil kolmas ja Antsla noormees