Võrumaa ettevõtjad võistlesid biatlonirajal

Haanjas toimus täna Võrumaa ettevõtjate talispordipäev, kus peeti meeleolukas ja meelelahutuslik laskesuusatamisvõistlus. Kuuest kolmelikmelisest võistkonnast võidutses Romiauto, esikolmikusse jõudsid veel Parksepp Ehitus ja Valio. Ettevõtmise korraldasid Võrumaa Arenguagentur ja Parksepp Ehitus. Foto: Uku Vislapuu

Valio Võru VK jäi veerandfinaalseerias kaotusseisu

Valio Võru VK võrkpallimeeskond alustas Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeriat äsja Schenker liiga võitjaks tulnud TTÜ vastu 0:3 kaotusega, esimeses geimis mängiti maha suur eduseis. Tallinnas peetud kohtumises said oma mängu esimesena käima võrulased, kes läksid ette 11:6 ja 19:12. Vastastest oli ootamatult kahvatu mitu aastat tagasi ka Võru meeskonnas mänginud Denis Sintov, kes geimi keskel välja

Võru võrkpallipoisid mängisid Pärnus Panzeri Cupil

Võru spordikooli U12 võrkpallipoisid mängisid teisipäeval kahe meeskonnaga Pärnus Panzeri Cupil, kus said 12 tiimi eas vastavalt seitsmenda ja kümnenda koha. Turniiri võitis Tallinna SK Tats. Võru spordikooli I võistkonna (treener Aksel Saal) parimaks mängijaks tunnistati Henrich Tuvik ja II võistkonna (treener Marko Mett) parimaks Ott Piirisild.

Haanja maratonil stardib üle tuhande suusataja

Laupäeval, 9. märtsil toimuvale 41. Haanja suusamaratonile on end praeguseks kirja pannud 1083 suusatajat, neist 934 klassikamaratoni 42 km pikkusele põhidistantsile. Maratonile saab veel registreeruda võistluspäeva hommikul kohapeal kella 8-10. Numbreid väljastatakse suusatajatele reedel kella 17-20 ja maratoni hommikul kella 8-10.30 Haanja koolimajas. Haanjamaa mees Silver Näkk on maratoni korraldamisse kaasanud ligi paarsada kohalikku elanikku,

Haanja koolile EKSLi suusatamisvõistlustelt teine ja Võru Kreutzwaldi gümnaasiumile kolmas koht

Haanjas eile peetud Eesti koolispordiliidu murdmaasuusatamisvõistlustel saavutas mullune võitja Haanja kool tänavu põhikoolide arvestuses Illuka kooli järel teise koha, gümnaasiumidest tuli Võru Kreutzwaldi gümnaasium Otepää ja Tallinna Saksa gümnaasiumi järel kolmandaks. Põhikoolidest võistlesid Võrumaalt veel Puiga põhikool (5.), Osula põhikool (7.) ja Mõniste kool (8.) ning gümnaasiumidest Vastseliina gümnaasium (6.). Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi õpilastest võitsid