Võru jäi TTÜ meeskonnale teistki korda alla

Valio Võru VK osutas täna koduplatsil TTÜ võrkpallimeeskonnale Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeria teises mängus küll kõva vastupanu, ent pidi ikkagi vastu võtma 2:3 (-22, 23, -25, 15, -9) kaotuse. Kohtumine kestis 15 minutit üle kahe tunni. „Tegime hooaja ühe südikamatest mängudest ning loomulikult on ääretult kahju, et siit võitu välja võluda ei suutnud. Eks TTÜ võttis

„Võru kevade” esimest päeva valitsesid lätlased, Rei judokad võitsid hõbeda ja pronksi

Täna Võrus alanud rahvusvahelise noorte judoturniiri „Võru kevad” esimesel päeval saatis edu Läti judokaid, kes võitsid kahes vanuseklassi 29 kaalukategooriast esikoha kümnes. Koraldajaklubi Võru Rei judokaid tõusis autasustamispoodiumile kaks: B-klassi poiste kehakaalus kuni 42 kg saavutas teise koha Henri Neeve ja kehakaalus kuni 73 kg kolmanda koha Alvar Mällo. Neeve pääses endast vanemate konkurentidega maadeldes

Olümpiastartide etapilt kolm esikümnekohta

Täna Tartus toimunud noorte TV 10 Olümpiastarti kergejõustikusarja kolmandal etapil oli võrulastest parim Stefani Vissel (Võru Kreutzwaldi G), kes tuli vanemate (1999.-2000. a sünd) tüdrukute kuulitõukes 10.66ga kuuendaks. Vanemate poiste samal alal oli Markus Salumets 9.95ga kümnes ning kümnenda koha sai ka nooremate (2001. a ja hiljem sünd) poiste teivashüppes kõrguse 2.11 ületanud Kaspar Aleks

Võrumaale tuuakse mitu esikohta

Suusahüpete ja kahevõistluse Eesti noortesari jätkus täna etapiga Tallinnas, kus häid tulemusi saavutasid ka Võrumaa lapsed. Kuni 14aastaste poiste kahevõistluse võitis Klaus-Mark Kolpakov, suusahüpetes oli ta neljas. Sama vanuseklassi tüdrukutest võidutses mõlemal alal Sandra Sillaste (mõlemad Võru spordikool). Kuni 12aastaste tüdrukute kahevõistluses oli parim Annemarii Bendi, Triinu Hausenberg (mõlemad Võru spordikool) sai teise koha. Suusahüpetes

Kuperjanovlastele Lootos Cupil neljas koht

Kolmest täna Põlvas Lootos Cupil mänginud Võrumaa jalgpallimeeskonnast oli edukaim Kuperjanovi JK, kes lõpetas turniiri neljanda kohaga. Kuperjanovlased viigistasid esmalt Põlva FC Lootosega 1:1 ja seejärel Tartu JK Welco Elektri duubliga 0:0 ning sellest piisas alagrupis teiseks kohaks. Veerandfinaalis võideti FC Elva punane võistkond 2:1, poolfinaalis jäädi aga 0:1 alla Welco Elektri esindustiimile. 3.-4. koha

Lahti paarissprint lõppes Pihodele 13. kohaga

Kahevõistluse MK-sarja etapil Soomes Lahtis said Kail ja Han Hendrik Piho täna paarissprindis 21 võistkonna seas 14. koha. Kuna üks Prantsusmaa tiim hiljem diskvalifiseeriti, tõusis Eesti lõpuprotokollis 13. kohale. Hüppevõistluse järel läks võistlust juhtima Saksamaa esimene võistkond koosseisus Johannes Rydzek ja Eric Frenzel, kes hüppasid vastavalt 121 ja 125 meetrit. Kail Piho hüppas 103,5 meetrit

Võru võrkpallinaiskond nägi Tallinna Ülikooli alistamisega oodatust rohkem vaeva

Famila/Võru VK alistas Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeria esimeses mängus täna koduplatsil Tallinna Ülikooli 3:1 ning asus kahe võiduni peetavas seerias 1:0 eduseisu. Võit põhiturniiril võiduta jäänud tallinlannade üle ei tulnud sugugi kergelt. Esimeses geimis oli Võru pikalt tagaajaja rollis ja esimest korda jõuti viigini alles seisul 17:17. Tasavägine geimilõpp kallutati tulemusega 25:23 ikkagi enda kasuks. Teises