Rei judokad jäid tänavu „Võru kevadel” esikohata

Võru Rei judokatel ei õnnestunud ka 18. „Võru kevade” teisel võistluspäeval autasustamispoodiumi kõrgeimale astmele pääseda, küll võideti eilsele kahele medalile lisaks veel viis hõbedat ja kaks pronksi. „Kurb muidugi, et ühtegi kulda ei tulnud, ilma esikohata jääda on jama,” ütles Võru judotreener Enno Raag. „Aga kui arvestada, et kaks meie tugevamat judokat (Rene Sulg ja

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond alistas teist korda Tallinna Ülikooli ja edenes poolfinaali

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond alistas täna Eesti meistriliiga veerandfinaalseeria kordusmängus võõrsil kaotatud avageimi järel 3:1 Tallinna Ülikooli ning jõudis kolmandat aastat järjest meistrivõistluste poolfinaali. Võru naiskonna peatreeneri Raivo Jeenase sõnul oli kaotatud geim nagu eilegi puhtalt kinni mängijate peas. „Meeles mõlgub, et vastased pole sel hooajal ühtegi võitu saanud, küll see võit ära tuleb, aga ei

ETV-Swedbanki noortesarjale tõmmati joon alla

ETV-Swedbanki noorte suusasarja kokkuvõttes saavutasid Võrumaa suuusatajad ühe esimese, neli teist ja kaks kolmandat kohta. Kui pjedestaalikohti võideti enam-vähem sama palju kui eelmistel aastatel, siis esikümnesse jõudis Võrumaa noori varasemast vähem. Kõige edukamad olid Võrumaa suusatajad kuni 20aastaste neidude seas, kus Mariliis Aasa ja Kristiine Lauri saavutasid sarja kokkuvõttes kaksikvõidu. Kuni 16aastaste tüdrukute konkurentsis tuli

Tanel Leok lõpetas Tai MM-etapil esitosinas

Motokrossi MX1-klassi MM-sarja teisel etapil Tais sai Tanel Leok mõlemas sõidus kirja 12. koha punktid ning sama koha ka kahe sõidu kokkuvõttes. Si Racha rajal peetud võistlusel võitis MX1-klassi esimese sõidu itaallasest tiitlikaitsja Antonio Cairoli (KTM). Route77 MVR-D Honda tiimis sõitev Leok jõudis finišisse 12. mehena, kaotades Cairolile 1.22,698ga. Enamat ei lubanud saavutada pärast starti