TTÜ tagus Võru meeskonna maa sisse ja lõpetas veerandfinaalseeria kolmanda mänguga

Valio Võru VK võrkpallimeeskond pidi täna Tallinnas Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeria kolmandas mängus tunnistama TTÜ kindlat 3:0 paremust ning kaotas sama tulemusega ka kogu seeria. Esimeses geimis liigutasid hiljuti Schenker liiga võitjaks tulnud TTÜ võrkpallurid end esialgu täpselt nii palju, kui mängu tasakaalus hoidmiseks vaja oli. Seisul 16:16 vajutasid nad veidi gaasi juurde ning Võru kaotas

Kristin Saua jooksis Lätis Võrumaa noorterekordi

Võru spordikooli õpilased tõid läinud nädalal Lätis Kuldigas toimunud kergejõustikuvõistlustelt koju kuus medalit. Tüdrukute B-klassis võitis Kristin Saua (pildil) uue Võrumaa noorterekordi 8,02ga 60 meetri jooksu. 200 meetri jooksus sai ta ajaga 27,61 teise koha.  Poistest võitis Martin Paakspuu A-klassis 8,27ga 60 meetri tõkkejooksu ning tuli sama pikal tõketeta võistlusmaal 7,33ga teiseks. A-klassi kaugushüppes

Parksepa SK/Võru langes vahegrupis kolmandaks

Parksepa SK/Võru meeskond võitis nädalavahetusel Jõhvis peetud Eesti A-klassi noormeeste korvpallimeistrivõistluste tugevama vahegrupiturniiri mängudes kolmest vastasest ühte. Ainus võit tuli tulemusega 78:50 Salva/Rock II meeskonna üle. Salva/Rock I meeskonnale kaotati 51:112 ja KK Hito/Jõhvile 54:86. Vahegrupi liider on Salva/Rock I, teiseks tõusis kodus kõik kolm mängu võitnud Jõhvi meeskond. Vahegrupiturniiri teine ring peetakse nelja nädala

Rene Tarend tuli kelgukrossis Eesti karikavõitjaks

Lääne-Virumaal Rägaveres Pikametsa rajal eile peetud võistlusega jõudsid lõpule mootorkelgukrossi tänavused Eesti tiitlivõistlused, kus algajate klassis tuli Eesti karikavõitjaks Rene Tarend Antsla vallast. Tarend (Ski-Doo, Sõmerpalu MK) jäi viimasel etapil küll kolmandaks, kuid kuna eelmised kolm etappi oli ta võitnud, kuulus talle kokkuvõttes kindel karikavõit. Hobiklassis sai võrulane Egrit Viitkin vaid kahe etapi punktidega karikasarja

Mõlemad Võru tiimid jõudsid esikolmikusse

Reedel ja laupäeval Tallinnas toimunud rahvusvahelisel noorte võrkpalliturniiril „Tallinna kevad” saavutasid Võru spordikooli B-klassi tüdrukud teise ja C-klassi poisid kolmanda koha. Võru tüdrukud sai ainsa kaotuse turniiri võitnud Riia naiskonnalt, kellele jäädi alla 0:3. Kolmanda koha saanud Tallinna VK Täht alistati 2:1, Kohila VK 3:0, Kaunase naiskond 2:1 ja Tallinna SK Tats 3:0. Võru naiskonna