Räpina Kotkaste alistamine avas Võru KK korvpallimeeskonnale play-offiukse

Võru KK korvpallimeeskond alistas Eesti meistrivõistluste esiliigas täna Võrus KK Räpina Kotkad 78:60 (33:32) ning kindlustas endale sellega vahegrupis play-offi viiva kolmanda koha. Esimese veerandaja võitsid külalised 18:14. Teist mänguperioodi alustas Võru KK 6:0 vahespurdiga ning läks omakorda juhtima. Vahepeal mindi juba ka kuue punktiga ette, ent poolaja lõpuks oli võõrustajate edu vaid üks punkt.

Valga/Maks&Moorits võitis Võrus Tallinna Kalevit

Täna Võrus peetud Eesti meeste korvpalli meistriliiga mängus võitis Valga/Maks&Moorits Tallinna Kalevi 66:58 (37:33). Valga meeskonna võitu andsid oma panuse ka Võrumaa korvpallurid: vastaseid kaitses tõhusalt hakkinud Robert Petersoni (vasakul) arvele kogunes 25 minutiga ka kolm punkti ja kaks lauapalli, Taavi Leok kuue mänguminuti jooksul küll kätt valgeks ei saanud, ent võttis kolm lauapalli. Foto:

Võrumaa nahutas korvpallis Põlvamaad

Kümme aastat tagasi Eesti Korvpalliliidu poolt Võrumaa ja Põlvamaa maavõistluseks välja pandud rändkarika seekordne võitja on Võrumaa, kes lõi naabreid täna Võru spordikeskuses toimunud korvpalliõhtul kõigil rinnetel. Esimesena läksid täna väljakule omavalitsusjuhtide võistkonnad, kus lõid kaasa ka kümne aasta tagusel mängul osalenud. Mängiti 2 x 15 minutit jooksva ajaga ning Võrumaa võistkond oli naabritest parem

Pihode jaoks on MK-sari selleks korraks lõppenud

Han Hendrik Piho sai kahevõistluse MK-etapil Oslos täna 45. koha. Võitis sakslane Eric Frenzel, kes kindlustas endale sellega ka sarja üldvõidu. Piho tegi Holmenkolleni K-120 mäelt 107meetrise hüppe, mis andis talle 43. koha. 128,5 meetrit hüpanud jaapanlasele Yoshito Watabele kogunes kaotust 2.24. 10 km murdmaadistantsil tõusis hüpete teiselt kohalt esimeseks Frenzel. Piho loovutas kaks positsiooni

Võru U14 võrkpallipoisid olid edukad

Võru spordikooli meeskond võitis Eesti U14 vanuseklassi poiste võrkpallimeistrivõistluste lõuna regiooni teise etapi, esikolmikusse jõudsid veel Premium7/Salva Tartu ja Orava/Räpina SK. Võrulaste teine meeskond tuli 14 tiimi seas viiendaks, kolmas meskond sai 11. koha. Lõuna regiooni järgmine etapp toimub aprillis ning kokkuvõttes neli paremat pääsevad juuni algul peetavale meistrivõistluste finaalturniirile.

Andrus Värnik: mu karjäär ei ole läbi

Kuigi mullu Andrus Värnik odaviskesektorisse ei jõudnud ja kergejõustikuhooaja lõpetamisel tõmmati mehe karjäärile ametlikult joon alla, pole Antslast pärit kunagine maailmameister tegelikult püssi põõsasse visanud. „[Karjäär] ei ole läbi, teen korralikult trenni Spartas. Tahan taastada üldjõu ja siis sammhaaval edasi. Aeg näitab,” kirjutas viimasel ajal intervjuusid vältinud Värnik vastuseks Õhtulehe küsimusele saadetud SMSis. Loe Õhtulehest!

Võru spordikooli auhinnavõistlusi kergejõustikus peetakse juba kolmekümnendat korda

Võru spordikeskuses peetakse homme 30. Võru spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused kergejõustikus. Võistlus avatakse kell 11.45 ning esimesed stardid antakse kell 12. Võistluspäev kestab umbes kella 17ni. Võisteldakse kahes vanuseklassis: 1996.–1997. aastal sündinud ning 1998. aastal sündinud ja nooremad sportlased. Võistlusaladeks on nii poistel kui ka tüdrukutel 60 m, 200 m ja 1000 m (tüdrukutel 800 m)