Tanel Leok tuli Briti meistrisarja etapil neljandaks

Route 77 Energy Honda tiimi esindav Tanel Leok (pildil) tuli täna Briti motokrossimeistrivõistluste esimesel etapil MX1-klassis kahe sõidu kokkuvõttes neljandaks. Doncasteris FatCati rajal peetud võistlusel oli Leok esimeses sõidus kuues, kaotades esikoha võitnud Briti motomehele Tommy Searle’ile (Kawasaki) minuti ja üheksa sekundiga. Kohe Leoki ees lõpetas Gert Krestinov (Suzuki). Teises sõidus jäi Leok alla vaid

Suusatuur jätkus klassikasõidu ja paarissprindiga

Täna Albus peetud Jaak Mae karikavõistlustel tuli Raido Ränkel Eesti suusatuuri etapiks olnud meeste 10 km klassikasõidus neljandaks, esikoha võitnud Peeter Kümmelile kaotas ta 13,9 sekundiga. Anti Saarepuu oli seitsmes (+41,4). Õhtul võisteldi Pärnus veel ka paarissprindis, mille võitsid Kein Einaste ja rootslane Robin Bryntesson. Tuuri liidriks jäi endiselt Kümmel, Ränkel on enne homset viimast

Jan Jakobson alustas Hollandi motokrossimeistrivõistlusi kuuenda kohaga

Jan Jakobson (pildil) saavutas täna Hollandi motokrossi meistrivõistluste esimesel etapil kuuenda koha. Halles toimunud võistlusel oli 14aastasel Sõmerpalu valla poisil esimeses sõidu alguses probleeme oma KTMi tsikliga ja sõitma tuli hakata viimaselt kohalt, lõpuks tõusis ta aga ikkagi kaheteistkümnendaks. Teine sõit õnnestus paremini ning lõppes neljanda kohaga. Hollandi meistrivõistlustel on kavas kuus etappi, järgmine neist

Parksepa SK/Võru lõpetas põhiturniiri täiseduga

Parksepa SK/Võru alistas täna Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel Sõmerpalus Osula meeskonna 92:62 (46:26) ning lõpetas põhiturniiri täisedu üheksa võiduga. Kolm kaugviset tabanud Martin Kulberg tõi võitjatele 40 punkti, kaotajate parim oli 18 silmaga Henrik Variko. Tähtsa võidu sai Antsla, kes oli koduplatsil 97:82 (45:36) üle Kuperjanovi pataljoni meeskonnast. Antsla korvpallureist oli 42 punktiga resultatiivseim Merlis Niklus

Regina Oja oli Rootsi karikaetapil teine ja neljas

Rootsis õppiv Võru tüdruk Regina Oja (pildil) võistles sel nädalavahetusel Bodenis laskesuusatamise Rootsi karikavõistluste etapil, kus saavutas teise ja neljanda koha. Tänases N19 klassi ühistardiga sõidus jäi 17aastane võrulanna alla vaid Frida Hagströmile. Rootslanna käis kolmel ja Oja ühel trahviringil, finišis lahutas neid 17,2 sekundit. Eile kaotas Oja sprindi võitnud Hanna Öbergile 1.07,6ga. Võitja sõitis

Võru tüdrukud võitsid teatesõidus hõbemedali

Pärnumaal Jõulumäel täna peetud Eesti noorte meistrivõistlustel teatesuusatamises võitsid ühe hõbemedali ka Võru spordikooli tüdrukud. Kuni 16aastaste tüdrukute 3 x 2,5 km teatesõidus tuli võrulannade eest alustanud Marleen Vaiksoo avavahetusest viiendana. Teises vahetuses tõstis päeva parima etapiaja sõitnud Karoliine Kuus Võru teiseks ning Mari-Liis Mõttus hoidis viimases vahetuses hõbemedalikohta. Sõidu võitnud Põlva tüdrukutele kaotasid võrulannad

Aigar Leok alustas MM-hooaega kolmanda kohaga

Mullune MM-pronks Aigar Leok alustas uut endurohooaega edukalt, saavutades eile Tšiilis hooaja esimesel MM-etapil E3-klassi esimesel võistluspäeval kolmanda koha. Koos reede õhtul toimunud ekstreemkatsega sõideti Talca ümbruses avapäeval kümme katset. Päeva kiireim oli E3-klassis rootslane Joakim Ljunggren (Husaberg), kes edestas prantslasest tiitlikaitsjat Christophe Nambotini (KTM) 5,82 sekundiga. Eelmisel aastal MMil pronksi saanud Aigar Leok (TM)

Kääpa tüdrukud tulid kooliliigas kolmandaks

Kääpa põhikooli võrkpallitüdrukud saavutasid eile Viljandis lõppenud kooliliiga finaalturniiril kolmanda koha. Esikolmiku mängudes jäid Kääpa tüdrukud 0:2 alla nii turniiri võitjaks tulnud Jõhvi gümnaasiumile kui ka teise koha saanud Lähte ühisgümnaasiumile. Kääpa naiskonnas mängisid Helena Kõivsaar, Anna-Maria Toome, Kriss Oha, Laura Kaiv, Gaidleen Nedo, Itirin Kivi ja Keidy Olesk, nende juhendaja on Ülle Viitkin. Poiste