Võru võrkpallinaiskond mängis poolfinaalseeria avamängus algedu maha ja kaotas 2:3

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond alustas võitlust Eesti meistrivõistluste finaalikoha eest napi kaotusega, TÜ/Eedenile jäädi täna võõrsil kahe esimese võidetud geimi järel ikkagi 2:3 alla. Kaks esimest geimi 25:22 ja 25:18 võitnud võrulannad said kolmandas geimis 8:2 algedu, ent kaotasid ikkagi 19:25. Neljandas geimis oli Võru naiskond kogu aeg tagaajajaks ja kaotas 22:25. Viiendas geimis käis seisuni

Club Tartu kindlustas endale koha esiviisikus

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistluste tänastes mängudes võitis Kuldre kool Osula 85:61 (38:34; Eiko Roosimaa 24 – Kauri Täht 23) ja Club Tartu Rõuge 96:37 (44:21; Sten Kallas 23 – Margus Helm 11). Club Tartu meeskonnale tagas võit koha vahegrupis 1.-5. kohani.

Noorte suusatuur algas Tartus sprindiga

Kolmepäevane Eesti noorte suusatuur algas täna Tartus Tähtvere pargis peetud vabatehnikasprindiga, kus võrulastest saavutasid teise koha Johanna Udras kuni 12aastaste tüdrukute ning Klaus Mark Kolpakov kuni 14aastaste poste seas. Homme võisteldakse Haanjas Suure Munamäe mängude raames ühisstardiga vabatehnikasõidus ning ülehomme Väiksel Munamäel mäkketõusus.

Võru JK nooremad poisid tulid Valgas teiseks

Eesti C-klassi meistrivõistlusteks valmistuvad Võru JK 2000. aastal ja hiljem sündinud jalgpallipoisid saavutasid täna Valgas Warriori kevadturniiril teise koha. Viie meeskonna turniiril kaotasid Võru poisid algul Tartu JK Tammekale 1:4, kuid alistasid seejärel FC Elva II meeskonna 3:1, FC Elva esindusmeeskonna 2:0 ja Valga FC Warriori 3:0. Poolfinaalis saadi FC Elva duublist jagu 4:0 ning

Rõuges tunnustati teenekat suusaveterani

Rõuge rahvamajas tunnustati täna tänavusel veteranide murdmaa-suusatamise MMil kolm kuldmedalit võitnud Karin Lainet, pildil on õnnitlejate järg vallavanem Tiit Tootsi käes. Pühapäeval 83aastaseks saanud Karin Laine on veteranide MMidelt võitnud kokku 34 kulda, üheksa hõbedat ja seitse pronksi. Foto: Rõuge vald