Johanna Udras tuli noorte suusatuuril teiseks

Johanna Udras saavutas Eesti noorte suusatuuril parima Võrumaa suusatajana kuni 12aastaste tüdrukute seas teise koha. Täna võitis ta Väiksel Munamäel vabatehnikas mäkketõusuvõistluse ning kaotas kolme etapi summas esikoha võitnud Marit Maribel Pullesele vaid 0,35 sekundiga. Esikuuikusse jõudsid Võru tüdrukutest veel Astrid Erik ja Ines Prants, kes olid N14 klassis kokkuvõttes vastavalt neljas ja viies.

Maavanem tunnustas tänavustel tiitlivõistlustel medalivõiduni jõudnud noori tulevikulootusi

Võru maavanem Andres Kõiv tunnustas täna maavalitsuses sel talispordihooajal Võrumaale kuulsust toonud noori sportlasi. Vastuvõtule on kutsutud Han Hendrik Piho (vasakult viies), Rene Zahkna (vasakult teine) ja Kail Piho (paremalt teine) ning nende vanemad. Rene Zahkna võitis tänavu Austrias Obertilliachis laskesuusatamise noorte MMil jälitussõidus hõbemedali ja sprindis pronksi, Han Hendrik Piho Tšehhis Liberecis juunioride MMil

Võru selguvad sel nädalavahetusel Eesti
juunioride ja B-klassi parimad judokad

Võru spordikeskuses toimuvad nädalavahetusel B-klassi ja juunioride Eesti meistrivõistlused judos. Võru judoklubi Rei kodusel jõuproovil suuri lootusi ei hellita, sest klubi B-klassi tugevamad judokad Rene Sulg ja Tarvo Jõgeva on vigastatud. Seni Rei eest võistlenud Keit Lutsar läheb aga mullust juunioride meistrikulda kaitsma Audentese SK värvides. Laupäeval võistlevad Võru spordikeskuses B-klassi ehk alla 16aastased sportlased

Esiviisikus jätkavad meeskonnad on selgunud

Kuperjanovi pataljoni korvpallimeeskond võitis Võrumaa meistrivõistlustel eile Club Tartu 108:85 (51:43; Juss Jürisaar 27 – Marek Küünarpuu 21) ning kindlustas endale pääsu vahegrupiturniirile 1.-5. kohani. Põhiturniiril jääb pidada veel kaks mängu, kuid kõik esiviisikus jätkajad on juba selgunud: peale kuperjanovlaste mängivad tugevamal vahegrupiturniiril veel Parksepa SK/Võru, Antsla, Võru vald ja Club Tartu.