Võru võrkpallinaiskond tegi vigade paranduse

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond seadis Eesti meistrivõistluste poolfinaalseerias jalule viigi, alistades seeria teises mängus TÜ/Eedeni täna koduplatsil 3:1. Nii nagu ka kolm päeva tagasi Tartus, asus Võru naiskond täna 25:22 ja 25:15 geimivõitudega mängu 2:0 juhtima. Tasavägise kolmanda geimi suutsid 25:23 enda kasuks aga kallutada tartlannad. „Rünnak kadus kolmandas geimis ära. Kerge füüsiline väsimus tuleb selleks

Rei judokad võitsid B-klassis viis medalit

Võru Rei judokad võitsid täna Võrus peetud B-vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel kaks hõbedat ja kolm pronksi. Kulla eest maadlema pääsenud Võru poistest pidi Henri Neeve kehakaalu kuni 42 kg finaalis tunnistama Erik Päslase paremust ning Erik Roosik kaotas kehakaalus kuni 55 kg esikohamatšis Ostap Gološtšukile. Rei klubis harjutavad Orava valla poisid, vennad Allar ja Alvar Mällo

Kahevõistluse paarissprindis langes vendade Pihode saagiks kaks kolmest medalikomplektist

Täna Otepääl peetud kahevõistluse paarissprindi Eesti meistrivõistlustel riputati kuuest medalist neli spordiühingut Taevatäht esindavate vendade Pihode kaela. Hüppevõistlusega haarasid juhtohjad Han Hendrik ja Mats Piho. Esimene neist tegi 99,5 ja teine 87 meetri pikkuse hüppe. Elva suusaklubi noormehed Rauno Loit ja Kristjan Ilves pääsesid suusarajale Pihodest kuus sekundit hiljem. Võru spordikooli eest võistelnud Martti Nõmme

Rene Zahkna võidutses Piletilevi sarja etapil

Täna Otepääl peetud laskesuusatamise Piletilevi noortesarja kolmandal etapil võitis võrulastest ainsana esikoha Rene Zahkna. Zahkna (Võru spordikool/Võru Biathlon) võitis esikoha kuni 19aastaste noormeeste 12,5 km distantsil, kus sai kirja kuus trahviminutit ning lõpuajaks 45.22. Talle järgnes kolm Vastseliina noormeest: Tarvi Sikk (+0.09; 7), Timo Truu (+1.07; 7) ja Jaan Lendsaar (+1.29; 4). M21 klassis tuli

Kaija Vahtra tuli suusavahetusega sõidus Eesti meistriks, Raido Ränkel võitis hõbemedali

Haanjas toimuvatel murdmaasuusatamise Eesti meistrivõistlustel võitis naiste suusavahetusega sõidu Kaija Vahtra. 5 + 5 km distantsil kaotas 26aastane võrulanna klassikapoole järel Triin Ojastele 29,6 sekundiga, ent tegi sõidu vabatehnikaosas vahe tasa ja edestas finišis Ojastet 13,9 sekundiga. Pronksi saanud Heidi Raju kaotas Vahtrale 35 sekundiga. „Klassikapool läks natuke raskeks, aga uisupool oli juba parem sõita.

Vendade Pihode Taevatähe tiimile hõbemedal, Sandra Sillaste uuendas Eesti naiste rekordit

Vennad Han Hendrik, Kail ja Mats Piho võitsid täna Otepääl Tehvandi mäel peetud suusahüpete võistkondlikel Eesti meistrivõistlustel hõbemedali. Võru spordikooli võistkonnas hüpanud Sandra Sillaste püstitas uue Eesti naiste suusahüpperekordi. Võistluste pikima hüppe tegi Han Hendrik Piho, kes lendas esimeses voorus 97,5 meetri kaugusele. Teisel katsel oli tema tulemuseks 91,5 meetrit. Kail Piho hüppas 94,5 ja