Eesti Pagar võitis võrkpalli rahvaliiga
B-tugevusgrupi lõuna regioonis esikoha

Eesti Pagari võrkpallimeeskond alistas eile Eesti rahvaliigas Regio 3:0 ning tuli täiseduga meeste B-tugevusgrupi lõuna regiooni turniiri võitjaks. Kaheksa kohtumise peale kokku loovutas Võru meeskond vastastele vaid viis geimi. Meeskonna eestvedaja Taago Taaberi sõnul pandi tiim kokku ja alustati treeningutega 2011. aasta sügisel. „Meie klubil on oma kindlad sponsorid, kes toetavad meid vormiriietuse, karastusjookide jne

Võru naiskond mängib Balti liiga finaalturniiril

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond mängib homsest Jelgavas Balti liiga finaalturniiril. Põhiturniiril 22 mängust kümme võitnud ja seitsmendaks tulnud võrulannad said homses veerandfinaalis vastaseks põhiturniiri võitnud Valgevene naiskonna VK Kommunalnik-Mogiljov. Pühapäevani kestval finaalturniiril mängitakse välja kõik kohad. Võru naiskonna järgmine vastane tuleb paarist Jonava Achema – Baranovitši VK Atlant. Ülejäänud kahes veerandfinaalides kohtuvad TÜ/Eeden – Minski Mintšanka

Parksepa korvpallurid püsivad ikka kaotuseta

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistustel peeti eile Parksepas kaks mängu vahegrupis 1.-5. kohani. Tiitlikaitsja ja tabelijuht Parksepa SK/Võru alistas vahegrupis teisel kohal oleva Antsla 101:62 (49:28; Fredi Parker 32 (4 kolmest) – Anti Ossis 22) ning pole turniiri käigus veel kordagi pidanud kaotusekibedust tunnistama. Teises eilses mängus võitis Kuperjanovi JP Club Tartu 99:78 (51:30; Mirko Märdimäe 17