Agnar Pirnpuu tuli Aluksne turniiril teiseks

Võru LTSi mängija Agnar Pirnpuu saavutas üleeile Aluksnes toimunud lauatenniseturniiril teise koha, jäädes alla vaid lätlasele Guntis Lezdinšile. Vitali Parhomik lõpetas võistluse 14. kohaga. Võistlusel osles üle 230 mängija Lätist, Eestist ja Venemaalt.

Kubjal selgusid koolide parimad krossijooksjad

Kubijal täna toimunud Võrumaa koolinoorte meistrivõistlustel murdmaajooksus oli kuue esikohaga edukaim Võru Kreutzwaldi gümnaasium, kolm esikohta võitsid Puiga ja Osula põhikooli lapsed. Rajal on juunioride ja A-klassi poiste 3000 m jooksjad. Foto: Võrumaa spordiliit Võitjad. Juuniorid. Noormehed. 1000 m Karel Osi (Parksepa KK). 3000 m Mihkel Joonas. Neiud. 500 m Anne Välimets (mõl Võru Kreutzwaldi

Lauri Sild tegi Soomes tavarajal hea jooksu
ja tuli tugevas konkurentsis seitsmendaks

Võru orienteeruja Lauri Sild tuli laupäeval Soomes sealse eliitliiga (Huippuliiga) võistlusel FinnSpring seitsmendaks. Konkurents oli tugev, eliitklassis pääsesid võistlema vaid 35 paremat Soome klubides võistlevat meest, ning tehniliselt ja füüsiliselt raskel 17 km pikkusel ja 34 kontrollpunktiga tavarajal lõpuprotokoll tihe. Esikoha võitis Topi Anjala ajaga 1:41.11, teiseks tuli venelane Dmitri Tsvetkov (+0.44) ja kolmandaks Jussi

OK Võru noortele Lätist esimene ja kolmas koht

Grupp OK Võru noori orienteerujaid võistles nädalavahetusel Lätis Arona karikavõistlustel, kus Marianne Haug võitis kahe päeva summas kuni 18aastaste neidude seas esikoha ning Tanel Papp tuli sama vanade noormeeste hulgas kolmandaks Kuni 20aastaste noormeeste seas oli Kevin Koskinen kuues, kuni 18aastaste noormeeste seas said Sander Lembra ja Ingmar Bert Sabre vastavalt seitsmenda ja kümnenda koha.

Võru vollepoisid saavutasid Daugavpilsis teise koha

Võru spordikooli U16 vanuseklassi võrkpallimeeskond saavutas nädalavahetusel Daugavpilsis toimunud Vladimir Maizeli mälestusturniiril Minski meeskonna järel teise koha. Võrulaste selja taha jäid Sankt-Peterburg ning kaks Daugavpilsi ja kaks Narva võistkonda. Võrulastest sai parima mängija eriauhinna Hannes Eskla. Veel kuulusid meeskonda Rasmus Rohumets, Albert Hurt, Harry Lusbo, Marti Meier, Priit Tigane ja Kaspar Süvaorg. Poiste treener on

Parksepa KK võitis „Tähelepanu, start!” finaali

Parksepa keskkooli võistkond võitis laupäeval Paides toimunud Eesti koolide 2.-5. klasside teatevõistlussarja „Tähelepanu, start!” finaalvõistlusel väikeste koolide arvestuses esikoha. Võidukasse võistkonda kuulusid Crislin Kuklase, Crislyn Kauts, Hannabel Muuk-Adrat, Marten Luik, Egert Suvi, Tõnis Timmi, Geir-Melany Andrejev, Steffy Mõttus, Kerli Tasso, Hans Erik Haljend, Kert Murde, Markus Post, Betti Aniott, Regina-Johanna Repp, Elisabeth Trolla, Talis Timmi,

Eesti veoautokrossi meistrivõistlused algasid Lätis

Eesti autokrossi meistrivõistlused algasid tänavu lõunanaabrite lätlaste juures Smiltenes, kus head sõitu tegi ka mitu Võrumaa meest. Veoautode GAZ 51/52 klassis, kus võisteldi ka Balti meistrivõistluste arvestuses, lõpetas Vaiko Samm lätlase Raivis Lokmanise järel teisena, finaalsõdu liidrikohalt katkestanud eelmise aasta Eesti meister Olari Saarniit sai kirja viienda koha punktid. „Mootor jooksis kinni viimasel ringil ja