Karel Kutsar avas MX3-klassi MMil oma punktiarve

Hollandis Valkenswaardis toimus täna koos MX1- ja MX2-klassi sõitudega ka MX3-klassi tänavuse MMi esimene etapp, kus head sõitu tegi ka noor võrulane Karel Kutsar (KTM; pildil). Karjääri esimesed MM-sarja punkti teeninud 16aastane motomees lõpetas mõlemad sõidud 13. kohaga ning sai sama koha ka etapi kokkuvõttes. „Võib enam-vähem rahule jääda, esimese sõidu start polnud kõige parem,

Swedbank lõpetas lisaajal Võru KK hooaja

Võru KK kaotas täna Parksepas Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliiga kaheksandikfinaali korduskohtumises lisaajal Swedbankile 100:103. Edasisest konkurentsist pudenenud Võru meeskond lõpetas tänavuse esiliigahooaja 11. kohaga ehk kahe pügala võrra kõrgemal kui mullu. Nädal tagasi võõrsil vaid kuue mehega mängides Swedbankile kümne punktiga kaotanud Võru KK oli tänaseks kokku saanud pikema pingitäie mehi. Algkoosseisus alustasid Fredi Parker,

Tanel Leok tuli Hollandi MM-etapil kaheksandaks

Tanel Leok sai täna Hollandis Valkenswaardis motokrossi MM-sarja etapil MX1-klassis kahe sõidu kokkuvõttes kaheksanda koha. Esimese sõidu võitis itaallane Antonio Cairoli (KTM), kes edestades venelast Jevgeni Bobrõševi (Honda) 2,473, belglast Ken de Dyckerit (KTM) 9,193 ning alates avaringist kuni finišini neljandal positsioonil sõitnud Leokit (Honda) 26,611 sekundiga. „Esimene sõit oli väga hea. Start oli hea,

Pinksisarja teise etapi võitis Meelis Pae

Laupäeval Võru spordikeskuses toimunud Võrumaa lauatennisesarja teise etapi võitis Meelis Pae (Tartu SS Kalev), kes finaalis alistas värskalase Harry Vesi 3:1. 3.-4. koha mängus olid vastamisi Võru LTSi mehed Indrek Penk ja Rainer Michelson, 3:2 jäi peale Penk. Viienda koha sai Renno Rehtla ja kuuenda Urmas Paidre. Parim naine oli Ülle Rauk. Peeti ka paarismänguturniir,

Võru maadluspoiste laeks jäi neljas koht

Laupäeval Tallinnas peetud noorte 25. Kristjan Palusalu mälestusvõistlustel kreeka-rooma maadluses sai Armin Pilv parima võrulasena 2000.-2003. aastal sündinud poiste kehakaalus kuni 60 kg neljanda koha. Ott Heliste oli samas kaalus seitsmes ja Hendrik Post kümnes.