FC Aspen tegi FC Elva duubliga viigi

FC Aspen pidas täna Põlvas kontrollmängu FC Elva II meeskonnaga ning viigistas 1:1. „Valdasime palli ja Elvale jäid kontrad, millest ühe nad realiseerisid – 9. minutil 0:1. Me ei lasknud ennast sellest mõjutada, hoidsime survet ning 19. minutil lõi värava Robert Kruuda. Kahjuks rohkem väravaid mängus ei tulnud,” kirjeldas FC Aspeni mängija Jürgen Kuljus kohtumist.

Võru JK viigistas kontrollmängus Põlva Lootosega

Võru JK jalgpallimeeskond viigistas täna Põlvas peetud kontrollmängus sealse FC Lootosega 2:2 (1:2). Võrulaste väravad lõid Siim Lepp ja Riho Ruusamäe. Võru meeskonna eest mängisid esimese poolaja duubli mängijad ja teise esindusmeeskonna mehed.

Võimas seeria: Võru U20 võrkpallinaiskond on võitnud juba kuus kodust tiitlivõistlust järjest

Võru spordikooli U20 võrkpallinaiskond tuli teist aastat järjest oma vanuseklassi Eesti meistriks. Viljandis peetud finaalturniiri esikohamängus alistati sealse spordikooli võistkond 3:1. „Mul on väga hea meel, aasta on tõesti edukas olnud,” ütles Võru naiskonna treener Raivo Jeenas. Tema sõnul oli rohkearvulise kohaliku publiku ees peetud esikohamäng viljandlannadega päris raske. „Meie omad väga tahtsid võita ja

Nõrgemas vahegrupis on Kuldre koolil täisedu

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel peeti täna Sõmerpalus kaks mängu vahegrupis 5.-10. kohani. Esimeses kohtumises võitis Sangaste Enereli 87:42 (40:22; Sten Tiidt 17 – Silver Merisalu 14) ja teises Kuldre kool Osula 78:44 (36:20; Eiko Roosimaa 20 – Kauri Täht 25). Vahegrupi 6.-10. kohani tabel (võidud ja kaotused) 1. Kuldre kool 6-0, 2. Sangaste 5-1, 3.-4. Osula

Võru noormehed jäi kodusel finaalturniiril medalita

Võru spordikooli meeskond oli täna Võrus lõppenud Eesti U20 vanuseklassi meistrivõistlustel kuni turniiri viimase mänguni medalikonkurentsis, kuid kaotas siis Põltsamaa spordikoolile 2:3 (-25, 12, 20, -11, -12) ja jäi neljandaks. „Noortel mehepoegadel oli teada, et kui Põltsamaad võidavad, saavad medali. Paraku jäi eesmärk sel korral täitmata. Viiendas geimis seisul 10:10 oleks pidanud palli maha lööma