Võru maleklubi võistkonnale tänavu pronks

Võru maleklubil ei õnnestunud Eesti klubide meistrivõistlustel mullust esikohta kaitsta, tänavu tuli leppida pronksiga. Reedest eilseni Narvas toimunud turniiril saavutasid kaksikvõidu kohalikud klubid. Esikoha võitis kaheksa matšpunkti kogunud Narva MK Maletäht I, teiseks tuli seitsme punktiga Narva MK Kaissa I ja kolmandaks kuue punktiga Võru MK. Võistlusel osales üheksa võistkonda. Võru võistkond alustas võistlust edukalt.

Parksepa SK/Võru A-klassi meeskond sai veerandfinaalis vastaseks esiliiga võitja

Parksepa SK/Võru meeskond lõpetas Eesti A-klassi noormeeste korvpallimeistrivõistluste vahegrupiturniiri 1.-4. kohani kolmanda kohaga ja sai veerandfinaalis vastaseks tänavuse esiliiga võitja KK Pärnu/Fameroni. Nädalavahetusel Tartus peetud vahegrupimängude teises ringis kaotas Võrumaa meeskond kaks ja võitis ühe mängu. Laupäeval jäädi 68:91 (31:48) alla vahegrupi võitjaks tulnud Salva/Rock I meeskonnale. Võrulaste parimana viskas Fredi Parker (pildil) 37 silma,

Tanel Leok tuli Briti meistrivõistluste etapil teiseks

Tanel Leok saavutas eile Briti motokrossimeistrivõistluste etapil teise koha ja on samal kohal ka sarja kokkuvõttes. Norfolkis Lyngi rajal sõidetud võistlusel võitis Route 77 MVR-D Honda tiimi esindav Leok esmalt kvalifikatsiooni. Head hoogu jagus ka esimeseks võistlussõiduks, mille ta võitis viiesekundise eduga inglase Tommy Searle’i (Kawasaki) ees. Teises ja kolmandas sõidus pidi Leok Searle’i järel