FC Aspen ihkab IV liigas tänavu esinelikukohta

FC Aspeni jalgpallimeeskond alustab Eesti meistrivõistluste IV liiga lõunatsooni turniiri eesmärgiga esinelikusse jõuda, mis tähendaks olulist tõusu võrreldes mulluse üheksanda kohaga ja vähemalt klubi senise parima saavutuse kordamist. „Loodan, et saame sellega hakkama,” sõnas meeskonna üks eestvedajaid Jürgen Kuljus. Viimasel kahel aastal Navi Vutiseltsi tagalat kindlustanud FC Aspen on sel aastal hoopis FC Otepää duubliks.

Jätka lugemist →

Parksepa SK/Võru B-klassi tüdrukud jäid võiduta

Parksepa SK/Võru tüdrukud lõpetasid Eesti B-klassi meistrivõistlused kaheksanda ehk viimase kohaga, kogu hooaja jooksul ei võidetud ühtegi mängu. Vahegrupimängudes 5.-8. kohani kaotati 29:57 Sillamäe Kalevile, 24:48 BC varsile ja 29:91 BC Kalev/Cramole.

Aigar Leok alustas Itaalias tagasihoidlikult

TM Factory Racing meeskonda esindav Aigar Leok osales nädalavahetusel Itaalia enduromeistrivõistluste esimesel etapil, kus sai kahe päeva kokkuvõttes absolutarvestuses 19. ning oma ehk välismaalaste võistlusklassis kuuenda koha. Nii välismaalastest kui ka absoluutarvestuses oli parim prantslane Johnny Aubert. „Eks tulemus räägib ise enda eest. Ei saanud endurokatsega hakkama sel korral ja sinna see aeg kadus. Meile

Jätka lugemist →