Navi Vutiselts sai Põlvas masendava kaotuse

Navi Vutiselts alustas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsooni mänge suure kaotusega, jäädes täna Põlvas 0:8 (0:3) alla sealsele FC Lootosele. Põlva meeskond asus juba 8. minutiks mängu 2:0 juhtima ning domineeris kogu kohtumise, mille jooksul Navi meeskond lõi ka ühe omavärava. Lootose mängumeestest tegi Priit Rahuelu hat-tricki. Kuna Navi jalgpallurite tuleva nädala kohtumine EMÜ SKga

Trentino GP läks Tanel Leokil aia taha

Tanel Leoki võistlus motokrossi MX1-klassi MMi neljandal etapil Itaalias Arco di Trentos ebaõnnestus ning Võrumaa motomees sai kahe sõidu kokkuvõttes vaid 16. koha. Esimeses sõidus tegi Route77 MVR-D Honda tiimis sõitev Leok hea stardi ja püsis pool võistlust kuuendal-seitsmendal kohal. 12. ringil pidi ta tehniliste probleemide tõttu boksi keerama ja seal kaotsi läinud aega enam

Avo Keele mehed mängisid Urmas Tali omad üle

Kahe Võrust pärit treeneri juhendatavate võrkpallimeeskondade heitluses Eesti meistrikulla nimel jäi peale Avo Keele käe all mängiv Tallinna Selver, kes seeria otsustavas mängus võitis täna Pärnus 3:1 sealse võrkpalliklubi meeskonna, kelle treeneriks on Urmas Tali. Selver võitis finaalseeria mängudega 3:2. Seeria avakohtumises oli võõrsil 3:2 parem Selver, seejärel suutis Pärnu omakorda võõrsil 3:1 võita ja

Parksepa SK/Võru A-klassi noormehed said esimeses veerandfinaalmängus suure kaotuse

Parksepa SK/Võru kaotas Eesti A-klassi noormeeste korvpallimeistrivõistluste veerandfinaalseerias täna kodus 73:101 (30:48) KK Pärnu/Fameronile. Külalised spurtisid kohe 11:4 ja ehki Parksepa SK/Võru suutis peagi mängu tasakaalustada, kaotati esimene veerandaeg siiski viie punktiga. Teisel veerandajal jätkasid pärnakad hoogsalt ning võõrustajad oli nende maa-ala kaitse vastu tõsistes raskustes. Poolajaks rebenes kaotusseis juba 18punktiseks. Kolmanda veerandaja teisel poolel

Võru naiskond jäi Viljandi Metallile kindlalt alla

Võru VK võrkpallinaiskond pidi Eesti meistrivõistluste finaalseeria avamängus täna võõrsil tunnistama Viljandi Metalli 3:0 paremust. Võru naiskonnas alustasid mängu Kaisa Bahmatšev, Eliise Hollas, Margot Pähn, Helen Rohtla, Kristiina Raap ja Aigi Jukk, liberona Evely Heliste. Närviliselt alanud kohtumises tegid algul vigu mõlemad pooled, siis said poolfinaalseeria võidu järel ligi kolm nädalast võistluspausi pidanud viljandlannad oma

FC Aspen sai Võru JK IIst viiendal katsel jagu

Eesti IV liiga jalgpallimeistrivõistluste lõunatsoonis viis juba esimene voor täna vastamisi kaks Võrumaa meeskonda ning Põlvas peetud kohtumises alistas FC Aspen Võru JK duubli 3:1. Meeskondade neljas senises omavahelises mängus polnud Aspen suutnud Võru JK IIst jagu saada ja esimese poolaja järel tundus, et seda ei juhtu ka täna, sest Võru JK II asus Aleksandr

Rait Veski oli Lõuna-Eesti karikavõistlustel kulturismis absoluutarvestuses seitsmes

Eile Tartus toimunud Lõuna-Eesti karikavõistlustel kulturismis ja fitnessis tuli 29aastane Sõmerpalu valla noormees Rait Veski (pildil paremal) kulturismi absoluutarvestuses seitsmendaks, kuni 80 kg kaaluvate meeste seas sai aga esikoha. „Laias laastus olen rahul. Alati saaks paremini,” kommenteeris Veski võistlust. Pildil on ta koos absoluutarvestuses võitjaks tulnud Janar Rückenbergiga. Foto: erakogu