Tarmo Mitt tuli MK-etapil viiendaks

Tarmo Mitt tuli üleeile Usbekistanis Taškendis toimunud rammumeeste WSFi (World Strongman Federation) liiga MK-sarja etapil viiendaks. 35aastast Võrust pärit rammumeest edestasid Serhi Trubitsõn (Ukraina), Rafal Kobylarz (Poola),Oleksandr Lašin (Ukraina) ja Hamza Primov (Usbekistan). Võistles 12 meest.

Võru naiskond kaotas teise finaalmängu 1:3

Famila/Võru VK pidi küll ka Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste finaalseeria teises mängus Viljandi Metallile alla vanduma, kuid koduplatsil suudeti viimase kolme aasta Eesti meistritelt üks geim siiski kätte saada. Võru naiskond alustas koosseisus Kaisa Bahmatšev, Eliise Hollas, Margot Pähn, Helen Rohtla, Kristiina Raap ja Aigi Jukk ning libero Evely Heliste. Algus oli kurjakuulutav, sest nii nagu

Liisi Sokmani klubi laeks jäi veerandfinaal

Võrumaal Parksepa spordiklubis korvpallurikarjääri alustanud tagamängija Liisi Sokmani (25, 168 cm; pildil) koduklubi DJK Brose Bamberg kaotas Saksamaa naiste meistrivõistluste veerandfinaalis TSV 1880 Wasserburgile 68:71 ja 77:88 ning pudenes konkurentsist. Põhiturniiril võitis pärast mullust 2. Bundesliga võitu esimest hooaega kõrgemas seltskonnas (1. Bundesliga) mänginud Bamberg 22 mängust kaheksa, mis andis 12 naiskonna seas kaheksanda ehk

FC Helios Võru poisid mängisid Spring Cupil

FC Helios Võru kahe vanuseklassi poisid mängisid nädalavahetusel Talinna külje all Laagris Spring Cupil, kus kohtumistes tugevate vastastega ammutati väärt kogemusi. 2001. aastal sündinud poiste turniiril oli Helios väljas aasta nooremate poistega, kellele olid abiks kolm Võru JK õiges vanuses kasvandikku. Alagrupis alistati esmalt FC Tiigrid 6:0, kaotati siis FC Flora rohelisele võistkonnale 0:2 ja