Parksepa SK/Võru püsib kaotuseta

Parksepa SK/Võru pole tänavustel Võrumaa korvpallimeistrivõistlustel veel kaotusekibedust tundnud, täna alistati Puigal vahegrupiturniiri 1.-5. kohani mängus Võru vald 93:58 (44:25). Neli kaugviset tabanud Fredi Parker viskas võitjate kasuks parimana 24 punkti. Kaotajaist kogunes sama palju punkte Margus Petersoni arvele.

Naiste meistriliigas mängib kaks Võru jalgpallurit, Võru oma naiskonna debüüti tuleb veel oodata

Nädalavahetusel alanud Eesti naiste jalgpalli meistriliigas on taas esindatud ka Võrumaa jalgpallurid – Põlva FC Lootose rivistuses mängivad Sandra London (pildil) ja Raili Pärt. Mõlemad käisid Lootose esimeses mängus (1:2 Tallinna FC Levadiaga) ka platsil, kusjuures London mängis kogu kohtumise, Pärt alustas vahetusest. Mõlemad neiud on Lootose eest meistriliigas mänginud 2009. aastast. Londoni arvel on

Võrulaste koduklubi pudenes konkurentsist

Võrumaa korvpallurite Robert Petersoni ja Taavi Leoki koduklubi Valga/Maks&Moorits kaotas Eesti meeste meistriliiga veerandfinaalseeria TÜ/Rockile mängudega 0:3. 65:85 (Peterson 22 minutit, Leok 11 minutit, kumbki kätt valgeks ei saanud), 62:78 (Peterson 25 miinutit ja 9 punkti, Leok 6 minutit) ja 55:87 (Peterson 27 minutit ja 6 punkti, Leok 3 minutit 9).

Indiacakuld riputati ka kahe võrulanna kaela

Eesti naiste indiacameistriks tuli Põlva Elioni SK, kus mängisid ka võrulannad Annika Timpka ja Kaili Klaas. Põhiturniiril kolmanda koha saanud Põlva naiskond võitsid nädalavahetusel Tartus toimunud finaalturniiril esmalt poolfinaalis Tartu Elioni SK 3:1 ning siis finaalis ka selle ala kauaaegse liidri Ülenurme Gümnaasiumi SK 3:2. Hooaeg oli Põlva naiskonnale edukas, lisaks vastsele meistrikullale teeniti eelmise