Võru võrkpallipoisid on teinud vähikäiku

Võru spordikooli U18 (1996. aastal ja hiljem sündinud) poiste võrkpallimeeskond pidi tänavu Eesti noorte meistrivõistlustel leppima üheksanda kohaga. Enam-vähem sama võistkond on varem U14 ja U16 vanuseklassis tulnud Eesti meistriks. Nädalavahetusel Hiiumaal toimunud meistrivõistluste finaalturniiril 7.-12. kohani võitsid Võru poisid alagrupis küll 3:0 nii Tallinna SK Tatsi kui ka Narva SK Energia, kuid kaotasid siis

Kahe kuu pärast peetakse taas
Võrumaa – Põlvamaa jalgpallimatš

21. juunil toimub taas suur jalgpallipäev, mille raames peetakse kaheksa Eesti maakondade maavõistlust, teatas Eesti Jalgpalli Liit. Võrumaa meeskond läheb taas vastamisi Põlvamaaga, kellest eelmisel aastal mäletatavasti Võrus 3:0 jagu saadi. Tänavu peetakse mäng Põlvas. Pildil on meeskonnad enne mullust mängu, esiplaanil Võrumaa jalgpallurid. Foto: Priit Lööper

Maakonna meistrivõistustel peeti neli mängu

Võrumaa meeste võrkpallimeistrivõistlustel peeti nädalavahetusel neli I alagrupi mängu: laupäeval võitis SK Urvaste Võru spordikooli I võistkonda 3:1 ja viimane omakorda sama tulemusega SK Roosut, pühapäeval alistas Eesti Pagar Urvaste 3:1 ja Urvaste Roosu 3:0. Alagrupi liider on kahe võiduga Eesti Pagar, sama palju punkte on ühe enam peetud kohtumise juures kogunud ka Võru spordikool

Võrumaa lauatennisemeistriks tuli Agnar Pirnpuu

Võru spordikeskuses pühapäeval peetud Võrumaa lauatennisesarja kolmanda etapi raames selgusid ka tänavused maakonna meistrid, meeste üksikmängukuld läks Agnar Pirnpuule. Võru lauatenniseseltsi teatel osales Võrumaa spordiliidu soovil lahtisena välja reklaamitud mõõduvõtul tiitlipretendente ka kaugemalt, ent kui võistlus oli juba täies hoos, teatas spordiliit, et maakonna meistrivõistluste medaleid mujalt tulijatele siiski ei anta. Sellega pandi Võru LTS

Tiitlikaitsja alustas Võrumaa pikamaajooksusarja ümber Vaskna järve jooksu võiduga

Võrumaa pikamaajooksusarja esimeseks etapiks olnud 17. ümber Vaskna järve jooksu võitis eile sarja mullune võitja Ivar Ivanov. Umbes seitsme kilomeetri pikkuse distantsi läbimiseks kulus 28aastasel Võru Lõunalõvi jooksumehel aega 23.14,7. Teisena ületas finišijoone võitja klubikaaslane Margus Koor (+1.22,2) ja kolmandana Võru JK jalgpallimeeskonna liige Lauri Pilv (+3.06,0). Esikuuikusse jõudsid veel Tarmo Tammesoo (+3.11,5), Margus Lehtna