Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi poisid
pääsesid võrkpalli miniliiga finaalturniirile

Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi poiste võistkond saavutas 4.-6. klassi laste võrkpalli miniliiga lõuna regiooni finaalturniiril Räpina ühisgümnaasiumi järel ja Rannu keskooli ees teise koha ning pääses 30. aprillil Kohilas toimuvale finaalturniirile. Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi tüdrukud jäid Puhja gümnaasiumi ja Põlva ühisgümnaasiumi järel kolmandaks ning neile on turniir lõppenud.

Mari-Liis Mõttus oli temposõidus edukas

Mari-Liis Mõttus (Haanja rattaklubi) saavutas eile Premium 7 temposõidu karikasarja esimesel etapil Kambjas N16 klassis kindla esikoha, naiste arvestuses oli temast kiirem vaid Inge Kool. Haanja rattaklubi meestest oli Rajko Rattur parimana üldarvestuses kaheksas ning seenior 1 klassis kolmas.

7.-9. klassi tüdrukute võrkpallimeistriks tuli
Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi II võistkond

Võrumaa 7.-9. klasside tüdrukute võrkpallimeistrivõistlused võitis Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi II võistkond, kuhu kuulusid Mariann Toots, Iris Ivan, Eva Johanna Lepikov, Kelli Pärkson, Kelli Puusepp, Marit Ruuder, Anna-Liisa Mander ja Anete Lokk. Eie Võru spordikeskuses peetud turniiri poolfinaalis võitis Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi II sama kooli esimese võistkonna 2:0 ja finaalis Võru Kesklinna gümnaasiumi 2:1. Kolmanda koha

Jätka lugemist →

Eesti Pagar võitis alagrupi ja pääses poolfinaali

Eesti Pagari võrkpallimeeskond võitis Võrumaa meistrivõistlustel üleeile Võru spordikooli esindusmeeskonna 3:1 ja eile spordikooli teise tiimi 3:0, tuli täisedu nelja võiduga I alagrupi võitjaks ning kindlustas endale koha poolfinaalis. Üks selle alagrupi mäng on küll veel pidamata, ent juba on selge, et veerandfinaali pääsevad SK Urvaste ja Võru spordikool I. Hetk Eesti Pagari (sealpool võrku)

Jätka lugemist →

Võrulannad aitasid Tartu Ülikooli pronksile

Tartumaa naiste korvpallimeistrivõistlustel saavutas kolmanda koha Tartu Ülikooli võistkond, kus Võrumaalt pärit korvpalluritest mängisid Berta Mürk, Kaiti Vasiljeva, Katre Kasak, Grete Lüütsepp, Kaisi Kalma ja Monika Palo.