Võru kaotas linnade karika poolfinaalis Pärnule

Võru võrkpallimeeskond kaotas täna Kuressaares alanud linnade karikaturniiri poolfinaalis Pärnule 1:3. Esimeses geimis näitasid võrulased südi mängu ja võitsid 25:23, teises geimis tuli aga lagunemine ja kaotus 14:25. Kahes järgmises geimis jäädi vastastele alla 20:25 ja 23:25. Võru võistkonna parim oli Olari Venno, kes sai kirja 13 punkti. Henri Treial lisas 12 ja Kaido Treima

Võru võrkpallinaiskonna edukas aasta: hooaja algul ääri-veeri jutuks olnud medalivõit sai tõeks

Eesti meistrivõistlustel hõbemedali võitnud Famila/Võru VK võrkpallinaiskond tõmbab täna Uhtjärve ürgoru nõiariigis piduliku õhtusöögiga hooajale joone alla. Põhjust on rahuloluks, sest kunagi varem pole ükski Võru pallimänguvõistkond Eesti meistrivõistlustel medalivõiduni küündinud. „Naiskond võttis hetkeolukorda arvestades maksimumi, ka Balti liigas, midagi kripeldama küll ei jää,” ütles Famila/Võru VK peatreener Raivo Jeenas. Balti liigas tuli Võru naiskond