Martin Leok tuli enduro EM-etapil viiendaks

Enduro EMi esimesel etapil Itaalias saavutas Martin Leok (KTM) tänasel teisel võistluspäeval E2/E3 Junior klassis viienda koha. Nii nagu eilegi oli taas kiireim portugallasele Diogo Ventura (Yamaha), Leok kaotas talle minuti ja 49 sekundiga. Nende vahele mahtusid veel Pawel Szymkowski Poolast, Jonathan Zecchin Itaaliast ja Tommi Sjöström Rootsist. Kõikide klasside kokkuvõttes oli Leok täna 37.

Jan Jakobson alustas ADACi sarja viienda kohaga

14aastane Võrumaa krossipoiss Jan Jakobson tuli täna Saksamaa motokrossimeistrivõistluste esimesel etapil Fürstlich Drehna rajal ADAC MX Junior Cup klassis (85 cm3) viiendaks. Esimeses võistlussõidus sai Jakobson viienda ja teises sõidus kuuenda koha. Mõlemad sõidud võitis 2011. aastal 65 cm3 klassis Euroopa meistriks tulnud hispaanlane Jorge Prado García. Jakobsoni edestasid kahe sõidu kokkuvõtes veel leedulane Dovydas

Kaotuse ja viigi kõrvale kolmandast mängust võit

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsooni mänge kaotuse ja viigiga alustanud Võru JK II kirjutas täna tabelisse esimesed võidupunktid, saades Tartus 6:1 (3:1) jagu FC Elva duublist. Kaks väravat lõid Võru meeskonna kasuks Mark Laine ja Averi Ots, ühe Raul Rebane ja Valeri Dobrovolski. Skoor võinuks suuremgi olla, ent Rebane eksis penaltil. „Üritasime mängida nii nagu

Kestvuskrossis oli sel korral parim Aigar Leok

Täna Valgamaal Vilaski rajal toimunud Eesti kestvuskrossi meistrivõistluste teisel etapil tiitlikaitsjat Martin Leokit stardis polnud, sest tema võistleb sel nädalavahetusel enduro EMil Itaalias, ent soolotsiklite klassi esikoht läks ikkagi Leokite perre – selle võitis enduro MM-sarja etappide vaheajal kodumaile põiganud Aigar Leok. Leoki ülekaal oli suur, teiseks tulnud Karl Saati edestas ta ringiga. Kolmandana oli

FC Aspen lõi PJK Revalile üheksa vastuseta kolli

FC Aspen alistas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas täna Põlvas Pühajärve JK Revali 9:0 (2:0) ning jätkab turniiri täisedu kolme võiduga. Nii suurelt polnud 2009. aastast Eesti meistrivõistlustel mängiv FC Aspen ühtegi liigamängu varem võitnud. Kuna Revali oli esimesed kaks liigamängu kindlalt kaotanud, läks Aspen mängima ründavalt, esimesel poolajal aga oma mängu õieti käima ei saanudki.

Navi Vutiselts ei suutnud punktiarvet avada

Navi Vutiselts kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis täna võõrsil FC Tartule 1:4, kahe mängu järel on meeskonnal tabelis kaks nulli. Navi läks üsna mängu alguses Kristjan Kurrikoffi väravast juhtima, enne poolajavilet vastased viigistasid. Teise poolaja lõpu poole hakkas Navi meeskond, kel seekord oli kasutada vaid üks varumängija, väsima ja vastased lõid järjest kolm väravat.

Eesti Pagar tuli rahvaliigas kolmandaks

Eesti Pagar VK võrkpallimeeskond sai eile Haapsalus peetud Credit24 rahvaliiga finaalturniiril B-tugevusgrupis kolmanda koha. Poolfinaalis jäid Võru võrkpallurid kindlalt 0:2 (-13, -12) alla Vanglateenistuse meeskonnale. „Lihtsalt ei saanud kuidagi mängu jooksma,” lausus meeskonna eestvedaja Taago Taaber. 3.-4. koha mängus mindi vastamisi Saue VKga. Närvilise kohtumise esimese geimi võitis 25:18 Saue, teise 25:17 Eesti Pagar. Kolmandas