Tiiru ümber Tamula tegi kõige rutem Ivar Ivanov

Ümber Tamula järve jooksu võitis nelja-aastase vaheaja järel taas Ivar Ivanov. Alles eile ümber Viljandi järve jooksul tugevas konkurentsis seitsmendaks tulnud 28aastase võrulase tänane võiduaeg umbes 6,3 km pikkusel rajal oli 24.51,6. Teise koha jättis Võrru jooksu viiekordne võitja Margus Koor, kes kaotas Ivanovile 39,7 sekundiga. Kolmandana lõpetas Tartumaa jooksja Anti Puustus (+1.15,5). Järgnesid Priit

Haanjas saab maikuus veel suusatada

Ultramaratonide korraldaja Ain-Ivar Tupp käis eile Haanjas suusatamas ja jäädvustas selle ka videole. „Läksin suusatama, et öelda, käisin maikuus suusatamas,” lausus Tupp ERRi spordiportaali vahendusel. Suusatada sai 2,5 km pikkusel rajal. „Paarimeetrised augud muidugi on, aga nendest saab üle astuda. Kõige pikem auk oli 30 meetrit (videos näha olev mäe ülemine osa – VSport.ee). Muidu

Navi võitis sõprusmängus Roosut

Navi Vutiselts võitis eile Sulbis peetud sõprusmängus rahvaliiga mängudeks valmistuva Roosu SK jalgpallimeeskonna 5:4 (1:1). Skoori avas esimese poolaja keskel Jaanus Trolla, mõni minut hiljem seadis Martin Kulberg kauglöögist jalule viigi. Rohkem väravaid esimesel poolajal ei löödud. Teise poolaja algul viis Kulberg võõrustajad juhtima. Viis minutit hiljem Navi viigistas Gris Kallase väravast ning veel viis