Henri Neeve võitis C-klassi Eesti meistrikulla

Võru Rei judokad võitsid täna Kohilas peetud Eesti C-klassi meistrivõistlustel kulla ja kolm pronksi, oma esimese Eesti noortemeistri tiitlini jõudis Henri Neeve (pildil). Neeve alistas viis vastast, esikohakohtumises Kohtla-Järve poisi Erik Päslase, kellele ta märtsi lõpus B-klassi kullamatšis alla oli jäänud. Päslasele poolfinaalis kaotanud Märt Uibo sai pronksimatšis jagu tallinlasest Erik Laurist. Pronksi teenisid Võru

Mari-Liis Mõttus võidutses Viljandi tänavasõidul

Mari-Liis Mõttus (Haanja rattaklubi) võitis täna Viljandis kriteeriumisõidu Eesti meistrivõistluste teisel etapil N16 vanuseklassis kindla esikoha. „Mari-Liis ja Kelly Kalm sõitsid teistel eest juba esimesel tõusul ja teise ringi munakivitõusul läks Mari-Liis oma teed. Kogu ülejäänud sõidu sõitis üksi ees nagu eelmisel korralgi,” ütles Mari-Liis Mõttuse isa Tarmo Mõttus. „Rada oli väga tehniline ja see

Võru JK pidi vastu võtma hooaja esimese kaotuse

Võru JK kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis täna Valgas Tõrva JKle 2:3 (1:1). Võru meeskond tuli mängus III liiga uustulnukaga tänu Margus Tuka ja Kristo Perli väravatele kaks korda kaotusseisust välja, kuid vastaste kolmandale tabamusele enam vastata ei suudetud. „20 minutit jäi siis veel mängida. Viimased kümme [minutit] surusime ja oli ka poolikuid võimalusi,

Navi meeskonnal tabelis ikka ainult nullid

Navi Vutiselts sai Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas kirja kolmanda järjestikuse kaotuse, jäädes täna Valgas peetud „kodumängus” 0:1 alla lõunatsooni liidriks tõusnud Viljandi JK Tulevik Vanakestele. Mängu ainus värav sündis kohtumise 20. minutil. Järgmise mängu peab III liiga lõunatsoonis Suure-Jaani Unitediga eelviimast ja viimast kohta jagav Navi meeskond tuleval laupäeval võõrsil Tartu Löögiga.

Võrumaa meistrivõistlustel selgusid poolfinalistid

Võrumaa meeste võrkpallimeistrivõistluste veerandfinaalides võitis Võru spordikool I eile Lasva valla 3:0 (19, 24, 15) ja SK Urvaste Orava Õhujõud 3:1 (-21, 13, 16, 17). Poolfinaalid peetakse homme Võru Kreutwaldi tänava võimlas. Kell 12 lähevad vastamisi Eesti Pagar I ja tiitlikaitsja Võru Spordikool I ning kell 14 Rantipol ja SK Urvaste.