Navi Vutiselts langes karikakonkurentsist

Navi Vutiseltsil ei õnnestunud Eesti väikestel karikavõistlustel ka viiendal katsel võiduni jõuda, täna Põlvas peetud 1/32-finaalis kaotati IV liigas mängivale SK Imavere Forsile 2:5. Ka eelmisel neljal aastal pudenes Navi meeskond konkurentsist juba esimese mängu järel. Navi läks mängu küll Eleri Jürisaare väravast esimese poolaja lõpuminutitel 1:0 juhtima, kuid kohe teise poolaja algul vastased viigistasid.

HRK krossisari algas tiitlikaitsja võiduga

Haanja rattaklubi krossisarja üheksas hooaeg algas täna võidukihutamisega Kubijal, võidu võttis Viljar Kannimäe. Sõideti viis kahekilomeetrist ringi ning mullu sarja üldvõitjaks tulnud Kannimäe edu teisena lõpetanud seenioride klassi kiiremima mehe Tarmo Mõttuse ees oli 5,5 sekundit. Kolmandana finišisse jõudnud M18 klassi parim Sander Nool kaotas võitjale juba 3.37ga. Lühikesel distantsil (4 km) võidutses Mari-Liis Mõttus.

Võru võõrustab sõpruslinnade noori sportlasi

Homme, 9. mai hommikul kell 9 avatakse Võru spordikeskuse staadionil 6. Võru sõpruslinnade spordimängud. Võru linnavalitsuse arendusnõuniku Tiina Hallimäe sõnul on mängudele oodata külalisi Iisalmist (Soome), Aluksnest (Läti), Joniškisest (Leedu), Suwalkist (Poola) ja Kanivist (Ukraina). „Väliskülalisi kokku ligi 210, sealhulgas sportlasi 165. Koos võrukatega on sportlasi kokku ligi 250,” ütles ta. Mängudel osalevad 13-15aastased sportlased,

Võru võrkpallipoisid võitsid Tartu Vapi turniiri

Võru spordikooli U16 vanuseklassi poisid võitsid nädalavahetusel Tartus toimunud 26. Tartu Vapi turniiri. Esikolmikusse jõudsid veel Põltsamaa ja Viljandi spordikool. Võru spordikooli U16 võrkpallimeeskond: ees (vasakult) Albert Hurt, Edvin Raag ja Rasmus Rohumets, taga Hannes Eskla, Kaspar Süvaorg, treener Aksel Saal, Marti Meier ja Tarvo Täht. Foto: Volley.ee