Aigar Leok Hispaania MM-etapil täna kolmas

Enduro MM-sarja kolmandal etapil Hispaanias Puerto Lumbresases sai Aigar Leok (TM) täna E3-klassis kolmanda koha ja hoiab sama kohta ka MMi kokkuvõttes. E3-klassi võit läks MM-sarja liidrile Christophe Nambotinile (Prantsusmaa). Teise koha sai Manuel Monni (Itaalia) ja kolmanda Leok. Nambotinile kaotas Leok 1.02,70ga ja Monnile 18,99 sekundiga, neljandaks tulnud rootslast Joakim Ljunggreni edestas aga omakorda

Lauri Sild võitis täiskasvanute seas esimese individuaalse Eesti meistrikulla, Timo Sillale hõbe

Täna Harjumaal Anija vallas Koitjärvel peetud Eesti orienteerumisjooksu meistrivõistlustel saavutasid lühirajal kaksikvõidu võrulastest vennad Lauri ja Timo Sild. 23aastasele Lauri Sillale tõi tänane võit esimese täiskasvanute individuaalse Eesti meistrikulla. OK Võru esindav Lauri Sild ja Eesti Kaitsejõudude spordiklubi värvides võistlev Timo Sild pidasid meeste 5,8 km pikkusel rajal ülimalt tasavägise kullaheitluse kuuekordse Eesti meistri Olle

Siim Plangil jäi Tallinna ralli pooleli

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo 9) olid sunnitud Eesti meistrivõistluste etapiks olnud Tallinna ralli tehniliste probleemide tõttu pooleli jätma. Võrulaste hädad said alguse juba eile, kui neil teisel kiiruskatsel purunes käigukast ning tuli katkestada. Täna plaaniti jätkata superralli süsteemis, kuid teine käigukast, mille mehhaanikud autole peale panid oli samuti hädine, õlis oli

Võrumaa võrkpallikulla võitis SK Urvaste

Võrumaa meeste võrkpallimeistriks tuli esmakordselt SK Urvaste, kes tänases kullamatšis alistas 3:1 Eesti Pagari I meeskonna. Pronksi sai Võru spordikool I. Võru spordikeskuses peetud haaravas esikohamängus võitis Urvaste kaks esimest geimi 25:17 ja 25:21, kuid kaotas siis kolmanda 20:25. Kulda siiski käest ei lastud – neljanda geimi võitis Urvaste 25:19. Võrumaa karikavõistlustel on Urvaste meeskond

Karel Kutsar jäi avaetapil alla vaid tiitlikaitsjale

Karel Kutsar saavutas täna Karksi-Nuia rajal toimunud Eesti motokrossimeistrivõistluste esimesel etapil MX2-klassis teise koha. Ta kogus küll sama palju punkte kui tiitlikaitsja Priit Rätsep, kuid paremus teises sõidus andis esikoha viimasele. Reiko Kikas tuli üheksandaks. Mini MX-klassis, kus esikoha võitis Marko Lepik, oli Raino Käär seitsmes, Günther Sein kaheksas ja Kevin Kaurson üheksas. MX1-klassis sai

Kulbilohus algas Eesti rallikrossisari

Eesti rallikrossimeistrivõistluste esimesel etapil Elva Kulbilohus saavutas Priit Rebane (Lada Samara) täna Super 1600 klassis teie koha. Urmo Luts (Volkswagen Golf II) oli sama klassi B-finaalis kolmanda ehk üldjärjestuses seitsmes, Andre Kurg (Lada Samara) diskvalifitseeriti. Etapivõidu võttis Arvo Kask (Volkswagen Golf II).

Võru JK võttis FC Otepää üle kindla võidu

Võru JK võitis täna Eesti jalgpallimeistrivõistlustel FC Otepää 4:1 (2:0) ja tõusis III liiga lõunatsoonis teisele kohale. Mõneti luurava alguse järel haaras mänguohjad Võru meeskond. Siim Salandu tõmbas mängu keskväljal hästi käima ja peatselt oli õhus juba väravalõhna. Oodata tuli siiski ligi pool tundi, enne kui Kristjan Moks 27. minutil Kristo Perli löögi järel trahvikastis

Aivar Pohlak kohtus Parksepa koolilastega

Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) president Aivar Pohlak kohtus eile Võrumaal Parksepa keskkooli 8., 9. ja 11. klassi õpilastega, teatas EJL. Pohlak ja mitmed teised tuntud inimesed viibisid Parksepas õpilaste endi kutsel. Nimel oli tegemist osaga projektist Kahur, mis viib kokku põhikooli lõpuklasside ja keskkooliklasside õpilased ning edukad Eesti inimesed erinevatelt elualadelt. Projekti veavad Võrust pärit