Kuldre kooli poistele õiget vastast ei leidunudki

Võrumaa kuni 7. klasside poiste korvpallimeistrivõistlused võitis Kuldre kooli meeskond, kes täna Kuldres ja Antslas toimunud turniiri poolfinaalis alistas Puiga põhikooli 43:19 ja finaalis Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi 45:21. 3.-4. koha mängus sai Parksepa keskkool Puiga koolist jagu 45:22. Veebruaris ka sama vanuseklassi Võrumaa karikavõitjaks tulnud Kuldre kooli meeskonnas mängisid Mihkel Oja, Enri Täär, Tajo Oja,

FC Võru Helios poisid on hooaega hästi alustanud

Lisaks hiljuti Eesti noorte II liigas FC Elva alistanud FC Helios Võru B1-klassi poistele on oma esimesed mängud tänavustel Eesti esivõistlustel pidanud veel kolme vanuseklassi Võru jalgpallipoisid. D2-klassis alistas FC Helios Võru mai algul võõrsil Põlva FC Lootose 3:2, eile viigistas aga kodus Tartu JK Tammekaga 1:1. E1-klassi esimeses mängus tegid Võru poisid eile Valga

EOK tutvustas järelkasvutiimi

Eesti Olümpiakomitee tutvustas täna EOK järelkasvutiimi „Märka järgnevat põlvkonda” kuuluvaid taliolümpiaalade ja mitteolümpiaalade noorsportlasi. Neljaliikmeliise talialade järelkasvutiimi kuulub Võrumaa sportlastest kahevõistleja Kail Piho ning kuueliikmelisse mitteolümpiaalade järelkasvutiimi orienteeruja Lauri Sild. Mõlemad saavad 2000 euro suruse stipendiumi. Noore talendi stipendiumi pälvinud kahevõistleja Kristjan Ilves ning talialade järelkasvutiim koos EOK presidendi Neinar Seli ja asepresidendi Kristiina Šmigun-Vähiga.

Team Rattapood Cupi avaetapilt üks esikoht

Mägirattakrossisarja Team Rattapood Cup tänavusel esimesel etapil eile Rakveres võitis Haanja rattaklubi sõitjatest esikoha Tarmo Mõttus seenior 2 klassis. Mari-Liis Mõttus ja Sander Nool said oma vanuseklassis neljanda koha. „Mari-Liis oli M14/N16 vanuseklassis küll esikolmiku lähedal, aga poisid olid ikkagi natuke osavamad ja koht tuli neljas. Sander Nool tegi M18 vanuseklassis väga võimsa esimese poole,

Markus Männik tuli Eesti tiimis Leedus kolmandaks

Võru rammumees Markus Männik võistles nädalavahetusel Vilniuses Balti võistkondlikel meistrivõistlustel, kus saavutas koos Meelis Peili ja Lauri Nämiga kolmanda koha. Esikoha võitis Leedu tiim, kuhu kulusid Žydrunas Savickas, Vytautas Lalas ja Vidas Blekaitis, teiseks tulid poolakad. „Enne viimast ala jagasime Poola meeskonnaga teist-kolmandat kohta, kuid neil õnnestus 185 kg kaaluvat kivi tõsta 12 korda ja

Võru jahiseltsi meestele võistkondlik teine koht

Nädalavahetusel Tallinnas Männiku tiirus toimunud Eesti lahtistel karikavõistlustel FITASC sportingus sai Võrumaa laskuritest parimana Tauno Tamm 174 tabamusega 19. koha. 172 märki tabanud Tauri Tamm jagas 22.-24. kohta ja 165 märki tabanud Kaupo Kindsigo 39.-40. kohta. Meeskondlikult piisas kolme Võru jahiseltsi mehe 511 tabamusest teiseks kohaks 519 märki tabanud Elva JK järel. Individuaalselt võitis 191

OK Võru teatejooksutiimidele kuld ja kaks hõbedat

Harjumaal Koitjärvel eile toimunud Eesti noorte ja seenioride meistrivõistlustel orienteerumise teatevõistluses saavutasid M18-20 klassis kaksikvõidu OK Võru noormehed. Esikoha võitnud OK Võru I (Kevin Koskinen, Tanel Papp, Janek Piirisild) edestas hõbemedalile tulnud OK Võru II tiimi (Sander Lembra, Anti Sõukand, Kristjan-Martin Kirjanen) rohkem kui 13 minutiga. N18-20 klassis tõid Võru klubile hõbemedali Marianne Haug, Silvia