Võru JK pääses Jalgpallihaiglast võiduga

Võru JK alistas Eesti väikeste karikavõistluste 1/32-finaalis täna Tallinnas JK Jalgpallihaigla 3:1 ja edenes karikasarja järgmisse ringi. „Ainus hea asi oli täna lõpptulemus, mäng ise kõige paremini ei õnnestunud. Olime igas elemendis üle, aga realiseerimine jättis soovida,” ütles Võru meeskonna mängiv peatreener Tauno Kikas. „Oleks me kõik võimalused ära löönud, võitnuksime oma 10:1.” Kikase sõnul

Hiljuti Võrumaa rekordit parandanud Liis Kranich oli heas hoos ka heitjate seeriavõistluse avaetapil

Eile algas järjekordne Võrumaa heitjate seeriavõistlus. Sarja Võru spordikeskuse staadionil toimunud avaetapil oli parimaks tulemusteks Liis Kranichi (pildil) 42.86 naiste kettaheites. Äsja 21aastaseks saanud Liis Kranich on hooaega hästi alustanud – eelmisel nädalal püstitas ta Tartus peetud jõuproovil 44.66ga uue Võrumaa naiste kettaheiterekordi. Senine rekord oli 43.94ga Helle Rebase nimel juba 1984. aastast. Kranichi isiklikuks

Ljudmilla ja Jaan Lüitsepp võitsid petangis mõlemad Võrumaa paarismängukullad

Eile Võrus Roosi tänava spordiväljakul peetud Võrumaa meistrivõistlustel petangi segapaarismängus võitsid esikoha Ljudmilla ja Jaan Lüitsepp (pildil). Teiseks tulid Arija Rimbeniece ja Rein Koha ning kolmandaks Ülle Rauk ja Illart Majas. Nädal tagasi selgitati parimaid paarismängus ning ka siis olid võidukad Ljudmilla ja Jaan Lüitsepp. teise koha said siis Arija Rimbeniece ja Ülle Rauk ning

Viljar Kannimäe võitis ka HRK sarja teise etapi

Haanja rattaklubi krossisarja teise etapi eile Verjärvel võitis Viljar Kannimäe. Teist etappi järjest võidutsenud Kannimäe edestas 12 km pikkusel distantsil poolteise minutiga M18 klassi parimat Sander Noolt ning kolme ja poole minutiga kiireimat seeniori Alar Reiskat. Lühikesel distantsil (6 km) oli parim Mari-Liis Mõttus. Sarja järgmine etapp toimub 12. juunil Vällamäel. Mullune üldvõitja Viljar Kannimäe

FC Aspenilt võeti karikamängu väravad

FC Aspenile läks möödunud näddalal peetud Eesti karikavõistluste 1/32-finaali mängus Valga FC Warrioriga algse 2:5 kaotuse asemel ametlikult kirja -:5 kaotus, sest meeskonnas osales diskvalifitseeritud mängija Margus Ader.