Parksepa KK tuli EKSLi esiliigas viiendaks

Eile Rakveres toimunud Eesti Koolispordiliidu kergejõustikvõistlustel saavutas Parksepa keskkooli võistkond esiliigas viienda koha. Võitjaks tuli Rakvere reaalgümnaasium. 10.-12. klassi poiste kõrgushüppes esikoha võitnud Karel Käos sai esmakordselt jagu kahest meetrist. Sama vanuseklassi kaugushüppes tõid Parksepa koolile kaksikvõidu Kert Viitkar ja Ranet Kikkas, kelle tulemusteks olid vastavalt 6.47 ja 6.42. 8.-9. klassi tüdrukutest võitis Kristin Saua

Võrumaal võistleb orienteerumise maailmameister

Haanja vallas, Läti piiri ääres Kuural, toimuvad nädalavahetusel Balti meistrivõistlused orienteerumises, kus osalevad Balti riikide ja Valgevene ning Peterburi koondised. Võistlejate seas on ka eelmise aasta orienteerumisjooksu maailmameister lätlane Edgars Bertuks. Laupäeval selguvad nii täiskasvanute, juunioride kui ka noorte arvestuses meistrid tavarajal ja pühapäeval teatejooksudes. Paralleelselt toimuvad ka Balti veteranide lahtised meistrivõistlused. „Kokku on Võrumaale

Rahvastepallis olid parimad Kääpa põhikooli poisid ja Võru Kesklinna gümnaasiumi tüdrukud

Võrumaa 4.-5. klasside meistriks rahvastepallis tulid Kääpa põhikooli poisid ja Võru Kesklinna gümnaasiumi tüdrukud. Eile Võru spordikeskuses toimunud võistlusel jõudsid poistest esikolmikusse veel Võru Kreutzwaldi gümnaasium ja Võru Kesklinna gümnaasium ning tüdrukutest Parksepa keskkool ja Võru Kreutzwaldi gümnaasium. Kääpa põhikooli meeskonnas mängisid Marcus Jäger, Ingmar Kallas, Markus Ojaveer, Randel Päästel, Sander Tähe, Joosep Järvpõld, Jaagup

Staadionijooksusari jätkus miili ja 200 meetriga

Võrumaa staadionijooksusarja teisel etapil kavas olnud miilijooksu võitis ajaga 4.40,5 Ivar Ivanov. Ainsa õrnemaa soo esindajana rajal käinud Meriliin Irves sai ajaks 6.52,6. 200 meetri jooksus olid Martin Paakspuu võiduaeg 22,7. Naistest oli 28,5ga kiireim Karina Prants. Sarja järgmine etapp toimub 30. mail. 200 meetri jooksus edestas Martin Paakspuu (nr 357) 0,3 sekundiga Uku Andlat