Pikamaajooksudel jätkub Ivar Ivanovi hegemoonia

32. Võru-Väimela maanteejooksu võitis pärast aastast vaheaega taas Ivar Ivanov, kes on nüüd kiireim olnud kõigil kolmel tänavuse Võrumaa pikamaajooksusarja võistlusel. 28aastasel Võru Lõunalõvi jooksumehel kulus ligi kuue kilomeetri pikkuse võistlusmaa läbimiseks täna aega 18.59. Jooksu kuuekordne võitja Margus Koor kaotas klubikaaslasele 28 sekundiga. Kolmandana, võitjast 47 sekundit hiljem lõpetas Tartumaa jooksja Anti Puustus. Järgnes

Kuldre kaotas napilt maapõhikoolide liiga finaalis

Kuldre kooli korvpallimeeskond saavutas Eesti koolispordiliidu 6.-9. klassi poiste maapõhikoolide liiga finaalturniiril teise koha, koduplatsil toimunud turniiri finaalis kaotati eile napilt 40:41 Ida-Virumaa Maidla koolile. Punkt-punkti-mängus kulgenud esikohakohtumises tabas Kuldre 11 sekundit enne lõppu üliraske keskpositsiooniviske ning pääses kahe punktiga juhtima. Neli sekundit enne lõppu viigistasid vastased lähiviskest, teenisid veel ka vabaviske ning realiseerisid sellegi.

Premium 7 temposõidusarjas sõideti teine etapp

Eile Pangodis toimunud Premium 7 temposõidusarja teisel etapil sai Rajko Rattur parima Haanja rattaklubi mehena absoluutarvestuses 14. koha, seenior 1 klassis oli ta kuues. N16 tüdrukutest oli kiireim Mari-Liis Mõttus. Sander Nool sai juunioride seas ning Olavi Mõts seenior 2 klassis neljanda koha.