Robert Täht aitas Eestil Taanit võita

Robert Täht aitas Eesti võrkpallimeeskonna Rakveres toimuva MMi valikturniiri tänases teises voorus 3:0 võidule Taani üle. Täht sekkus vahetusest Jaanus Nõmmsalu asemel kolmandas geimis, kus Eesti jäi teiseks tehniliseks vaheajaks 11:16 kaotusseisu. Tähe resultatiivsed rünnakud aitasid mänguseisu 18:18 viigistada ja 25:21 geimivõiduga kohtumise võidusadamasse vii, vahendas Volley.ee. Eilses 3:1 võidumängus Valgevene üle Täht platsile ei

Tanel Leok võitis Eesti meistrivõistluste etapi,
Karel Kutsar tõusis MX2-klassis liidriks

Tanel Leok võitis täna Tartumaal Lange rajal toimunud Eesti motokrossimeistrivõistluste etapil MX1-klassis kindla esikoha. MX2-klassis tõusis kahe etapi järel meistrivõistluste liidriks Karel Kutsar. Kvalifikatsioonis piirdus Eesti parim krossimees küll kaheksanda kohaga, kuid MX1- ja MX2-klassi ühistes võistlussõitudes pani ta oma paremuse maksma. Esimeses sõidus võitis Leok stardi, jäi siis küll korraks lätlase Davis Livsi seljataha,

Sõmerpalu vibuklubile kaks kümnendat kohta

Pärnus täna toimunud Eesti noorte karikavõistlustel vibulaskmises osales ka kaks Sõmerpalu vibuklubi Välk last. Tidettide (2001. a ja hiljem sünd) seas sai Andri Ilves 15m distantsil 508 silmaga (243 + 265) kümnenda kogha. Kümnendaks tuli 1999.-2000. aastal sünd tüdrukute arvestuses ka Karolin Ilves, kes sai 30 meetrilt kirja 269 silma (150 + 119).

FC Wertykal alustas rahvaliigas võiduga

Eesti jalgpalli rahvaliiga tänases Võrumaa meeskondade mängus võitis FC Wertykal Kääpa FC Dekonia 4:3, tulles seejuures välja 0:3 kaotusseisust. Wertykali jaoks oli see turniiri esimene mäng, Kääpa meeskonnal on varasemast kirjas kaks võitu.

Võrumaa naiste võrkpallikuld Võru spordikoolile

Tänavuseks Võrumaa naiste võrkpallimeistriks tuli Võru spordikooli I võistkond, kes täna Võru spordikeskuses peetud turniiril alistas kõik kolm vastast 2:0. Võitjatest on Kaisa Bahmatšev, Merlin Hurt ja Anett Hollas nüüd neljakordsed ning Eliise Hollas ja Haide Haring kolmekordsed Võrumaa meistrid. Kuuendana kuulus esikohatiimi Hollaste noorim õde, alles teises klassis käiv Salme Adeele Hollas. Teise koha

Valga Warriorist polnud võrulastele vastast

Võru JK võitis Eesti jalgpallimeistrivõistlustel täna Valgas sealse FC Warriori 7:2 (3:1) ning tõusis III liiga lõunatsoonis esikohale. Eelmisel hooajal Valga meeskonna kahel korral suurelt alistanud Võru jalgpallurid olid ka täna vastastest kindlalt üle. „Olime igas olukorras veidi kiiremad ja tehnilisemad,” ütles Võru JK mängiv treener Tauno Kikas. Mänguks saadi kokku saadi hea kooseis, sest

Võit päästis Navi punase laterna rollist

Navi Vutiselts alistas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis teise seni võiduta olnud meeskonna Suure-Jaani Unitedi 1:0. Võiduvärav sündis kohtumise 9. minutil ja selle lõi Taavi Suti söödust Kaspar Leies. Hooaja esimene võit päästis Võrumaa meeskonna tabeli viimaselt realt. Järgmisel laupäeval võõrustab Navi meeskond Väimelas Tõrva JKd. Navi Vutiseltsi meeskond sai täna nelja kaotuse kõrvale