Võrumaa Top 10 turniiri võitis Agnar Pirnpuu

Võru lauatennisesmängijad lõpetasid oma kolmanda hooaja eile Top 10 turniiriga, mille võitis tänavune maakonna meister Agnar Pirnpuu. Võru lauatenniseseltsi eestvedaja Agnar Pirnpuu sõnul olid võistlusele kutsutud kõik Võrumaa mängijad, kes viimase seisuga Eesti lauatenniseliidu reitingus. Kokku loodeti saada kümme võistlejat, et võistlus nimega kokku läheks, ent kohale tuli koguni 11 mängijat, kes siis kõik omavahel turniirisüsteemis

Martin Leok võitis Lätis Balti endurosarja etapi

Nädalavahetusel Lätis Ogres sõidetud Balti enduromeistrivõistluste etapil oli Martin Leok (KTM) mõlemal võistluspäeval parim nii E2-klassis kui ka absoluutarvestuses, esimesel päeval edestas ta Toomas Triisat 13 ja teisel päeval 16 sekundiga. Leok on kolme etapi järel ka kokkuvõttes meistrivõistluste kindel liider.

Haanjamaa kestvusratsutamise võit läks Norrasse

Haanjamaal Kurgjärvel laupäeval peetud kestvusratsutamise Põhjamaade ja Balti riikide meistrivõistlustel võitis kuldmedali norralanna Ellen Suhr hobusel Shah Nahim. CEI** 120 km pikkuse distantsi läbimiseks kulus võitjal aega 6 tundi, 23 minutit ja 30 sekundit ehk paari keskmiseks kiiruseks oli 18,774 km/h. Kuna võistlus toimus tihedas udus ning pidevas kerges vihmasajus, mis tegi rajad kohati väga

Mari-Liis Tulev võistles Eesti koondises

Võru Lõunalõvi kergejõustiklane Mari-Liis Tulev võistles laupäeval Leedus Alytuses heitealade Balti maavõistlusel, kus sai U20 vanuseklassi neidude odaviskes 42.64ga kolmanda koha. Leedulanna Liveta Jasiunaite võidutulemus oli 52.11. Võistkondlikult võitis maavõistluse Eesti, järgnesid Läti ja Leedu.

OK Võru sportlastele kuraditosin esikolmikukohta

Põlvamaal Kanepi vallas Lajavangul eile toimunud 35. Lõuna_Eesti karikavõistlustel orienteerumises võitsid OK Võru sportaksed kuus esikohta. Oma klassis olid parimad Jaagup Truusalu (M21A), Kevin Koskinen (M20), Janek Piirisild (M18), Hando Allmann (M12), Laura Joonas (N20) ja Airi Alnek (N40). Silvia Luup (N16), Kaie Konsap (N40) ja Sarmite Sild (N50) said teise koha ning Sander Lembra