Asko Anipai come-back tõi aja alla 22 sekundi

Võru Lõunalõvi klubi jooksja Asko Anipai tuli täna Tartus peetud Gustav Sule mälestusvõistlustel kergejõustikus 200 meetri jooksus ajaga 21,97 kolmandaks. Jooksu võitis 21,65ga Richard Pulst, teise koha sai 21,87ga Markus Ellisaar. Pärast kaheaastast pausi jooksurajale tagasipöördunud 23aastase Anipai isiklik rekord 200 meetris on 2010. aastal joostud 21,53. Naiste 200 meetri distantsil jooksis Õilme Võro aja

Võru U12 võrkpallipoistele neljas koht

Täna Tartus välisväljakutel peetud U12 vanuseklassi minivõrkpalli festivalil sai Võru spordikooli I meeskond neljanda koha. Veerandfinaalis võitsid Võru poisid Premium 7/alva Tartu I meeskonna 2:0, kuid kaotasid siis poolfinaalis Tallinna SK Tatsile 0:2 ning kolmanda-neljanda koha mängus Tallinna Selverile 1:2. Finaalis võitis SK Tats Pärnu spordikooli 2:0. Võru spordikooli II meeskond tuli 18 tiimi seas

Võrumaa noorte kergejõustikuvõistluste avapäeval sündis kaugushüppesektoris häid tulemusi

Võru spordikeskuse staadionil alanud Võrumaa koolinoorte meistrivõistlustel kergejõustikus saavutati täna parimaid tulemusi kaugushüppes: tüdrukute A-klassis oli Hanna-Mai Vaikla (Audentes/Võru Kesklinna G) võidutulemus 5.59, poiste samas vanuseklassis Martin Paakspuul (Võru Kreutzwaldi G) 6.43 ja juunioride seas Kert Viitkaril (Parksepa KK) 6.59. Paakspuu võitis esikohad veel 11,56ga 100 meetri jooksus, 1.80ga kõrgushüppes ja 42.03ga kettaheites ning tuli

Võrulased saavutasid ESVLi petangimeistrivõistlustel võistkonnavõidu

Laupäeval Haapsalus peetud Eesti spordiveteranide liidu petangimeistrivõistlustel võitsid võrulased viis medalit ja võistkondliku esikoha. Individuaalselt võitsid esikoha Tõnu Haga (M60+) ja Ludmilla Lüitsepp (N35+). Aigar Lusbo (M35+), Helkiv Labbi (M60+) ja Silvi Labbi (N60+) said hõbemedali. Tiiu Haga (N60+) ja Arija Rimbeniece (N70+) said neljanda, Ülle Rauk (N45+) viienda, Jaan Lüitsepp (M35+) kuuenda ja Merike