Andres Raja aitas Eesti superliigas kolmandaks

Andres Raja kogus mitmevõistluse Euroopa karikavõistluste superliiga jõuproovil Tallinnas kümnevõistluses 7909 punkti, mis andis talle kuuenda koha. Võistkondlikult oli Eesti kolmas. Ligi kaheaastase pausi järel kümnevõistluses taas tulemuse kirja saanud 31aastane Võrumaa mitmevõistleja näitas teisel võistluspäeval korralikke tulemusi. Alustuseks saavutas ta alavõidu 110 meetrit tõkkejooksus, läbides võistlusmaa 14 sekundiga. Seejärel heitis Raja ketast 44.94, ületas

Väimela JK sai rahvaliigas neljanda kaotuse

Väimela JK sai Eesti jalgpalli rahvaliigas neljanda kaotuse, kui jäi täna Tilsi staadionil 3:9 alla Laheda SKle. Võit tõstis neljast mängust kümme punkti kogunud Laheda SK IV alagrupi uueks liidriks, Väimela meeskonnal on punktiarve avamata.

Tanel Leok naasis MM-karusselli 13. kohaga

Vigastuse tõttu kaks MM-etappi vahele jätnud ning äsja tiimi vahetanud ja Hondalt TMi tsikli selga kolinud Tanel Leok sai täna motokrossi MM-sarja Rootsi etapil Uddevallas MX1-klassis 13. koha. Esimeses sõidus tuli Leok avaringilt 12. mehena, sõidu teises pooles aga loovutas paar positsiooni ja oli finišis 14. Sõidu võitnud itaallasele Antonio Cairolile kaotas Leok 1.17,655ga. Cairoli

Seitsmenda järjestikuse võidu võtnud Võru JK meeskond tõusis III liiga lõunatsooni liidriks

Võru JK purustas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste vahelejäänud mängus võõrsil Tartu Löögi 8:0 ning tõusis III liiga lõunatsooni liidriks. Tänases mängus Võru meeskonda juhendanud Vjatšeslav Vassilenko sõnul osutus mäng oodatust kergemaks ja kui võrulased oleks kõik võimalused ära löönud, oleks võit suuremgi olnud. „Meil oli palju võimalusi, aga kahjuks ei suutnud kõiki ära realiseerida,” ütles ta.

Eesti neiud võitsid Võrus mõlemas mängus Lätit

Eesti neidude jalgpallikoondised võitsid täna Võrus Balti turniiri avakohtumistes Läti eakaaslasi. Eesti U17 koondis alistas lõunanaabrid 1:0 (värava lõi 28. minutil Ketlin Saar) ning U19 koondis 2:1 (26. Anett Vilipuu, 60. Kädri-Li Ootsing – 76. Julija Nikiforova). Homme mängivad Otepääl Läti ja Leedu, Eesti ja Leedu mängud peetakse teisipäeval Tartus. Eesti ja Läti neidude mäng

FC Aspen alistas sõprusmängus Tallinna Maccabi

FC Aspen pidas täna Väimelas sõpruskohtumise Tallinna Maccabiga ja võitis 8:3 (3:2), mängiti 2 x 40 minutit. Eesti meistrivõistlustel III liigas mängiv Maccabi võttis mängu kergelt ning juba 8. minutil asus Aspen Erki Alliksoo väravast kohtumist juhtima. 16. minutil sai Jürgen Kuljus hea söödu Artur Palokilt ja lõi 2:0. Vastased väjhendasid penaltist vahet, kuid 18.

FC Wertykal oli Ülenurme Cupil neljas

FC Wertykali jalgpallimeeskond sai eile Ülenurme Cupil neljanda koha, otsustavates mängudes jäädi vastastele alla penaltitega. Turniiril mängisid Eesti madalamate liigade ja rahvaliiga tiimid ning ka üks Läti meeskond. Ühes meeskonnas oli korraga platsil kuus väljakumängijat. Wertykal võitis alagrupis teise Võrumaa meeskonna FC Aspeni 1:0, viigistas siis FC Tartu rahvaliiga meeskonnaga 0:0, võitis Rahu SK 1:0,

Tauno Kikas jäi VSOP/LLi turniiril taas võitmatuks

Eile Võrus lõpule jõudnud 5. VSOP/Lõunalehe karikaturniiri tennises võitis teist aastat järjest ja üldse neljandat korda Tauno Kikas. Veerandfinaalis alistas Kikas Yvelin Rästa, poolfinaalis oma suurima koduse konkurendi, Võrumaa meistri Taso Vahli 6:4 ning finaalis Kalmer Laini Jõgevalt 6:3. „Õnnestus, jah, jälle lippu kõrgel hoida,” lausus Kikas. Lain alistas poolfinaalis sama turniiri tunamulluse võitja Margus