Eliise Hollas alustas koos Kertti Külmaga
Eesti rannavollesarja etapivõiduga

Eliise Hollas ja tartlanna Kertti Külm saavutasid täna Tartus tänavuse Eesti rannavõrkpalli karikasarja avaetapiks olnud Premium Cupil esikoha, alistades finaalis Kristi Nõlvaku ja Erle Püvi 2:0 (14, 17). Teel finaali võitsid Hollas ja Külm kõik mängud 2:0. Esmalt alistati Eve Unt ja Helle Vengerfeldt, siis Liina Kais ja Elis Tenis ning poolfinaalis ka Kadri Keskküla

FC Wertykal mängis Laheda SKga viiki

Eesti jalgpalli rahvaliigas viigistas FC Wertykal täna Võrus Laheda SKga 2:2 (0:1). Võru meeskonna väravad lõid Georg Kõlli ja Taavi Hainas. Wertykal jäi mängu alguses vähemusse, kui Ragnar Parv tahtliku käega mängu eest punase kaardi sai. Veelgi hullem, külalised asusid karistuslöögist ka mängu juhtima. Teise poolaja algul õnnestus võrulastel viigistada ja poolaja keskel ka 2:1

Rõuge rattamaratoni võitis Alges Maasikmets

62 km pikkuse Rõuge rattamaratoni võitis Alges Maasikmets, sarja möödunud aasta võitjat Caspar Austat edestas ta kahe ning kolmanda koha saanud Helmet Tamkõrva viie ja poole minutiga. Haanja kõrgustikul ja looduspargis sõidetud Eesti suurima rattamaratonide sarja Samsung Estonian Cup kolmas etapp toimus täna 25kraadises suvesoojas. Raske rajaprofiiliga Rõuge rajale lisas vürtsi nädala keskel maha sadanud

Andre Kurg piirdus B-finaali võiduga

Põltsamaal Piiroja rajal täna peetud Eesti rallikrossi meistrivõistluste kolmandal etapil jäi Andre Kure laeks Super 1600 klassis B-finaali võitmine. A-finaalis, kus parim oli Arvo Kask, Kurg rajale ei läinud.

Vähemusse jäänud Võru JK nõelas EMÜd valusalt

Võru JK jalgpallimeeskond võitis Eesti III liigas täna koduplatsil EMÜ SK 4:0 (1:0), terve teine poolaeg mängiti seejuures kümnekesi. Võrulaste avaväravat ei tulnud Võru spordikeskuse staadionil peetud tänavuses esimeses kodumängus kaua oodata – avavilest oli kulunud napp neli minutit kui Lauri Pilv tsenderdusest trahvikasti tulnud palli peaga EMÜ väravavahile püüdmatult lati alla kõmmutas. Kümmekond minutit