Võru JK II vormistas teisel poolajal väärt võidu

Võru JK duubel sai Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas täna koduplatsil 3:0 (0:0) võidu neist tabelis eespool oleva Imavere SK Forsi üle. Võru meeskonna mängivale treenerile Vjatšeslav Vassilenkole tegi tugeva vastase alistamine rõõmu. Tema sõnul pingutasid kõik mängijad palavale ilmale vaatamata tublisti kuni kohtumise lõpuni. Võru spordikeskuse staadionil peetud kohtumise esimene poolaeg suurt silmailu ei pakkunud.

Navi jalgpallurid viigistasid võõrsil FC Otepääga

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis viigistas Navi Vutiselts täna võõrsil FC Otepääga 1:1 (0:0). Navi Vutiseltsi meeskonna kapteni Tauri Maidla sõnul oli neil esimesel poolajal palju võimalusi juhtima asuda, paraku ei läinud pallid raami või langesid vastaste väravavahi saagiksl. Lahtises mängus oli omajagu võimalusi ka väljakuperemeestel, ent Jörgen Kaus oli Navi väravas kindel. Kohe teise

FC Aspen ei saanud Elvas viigist enamat

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel IV liiga lõunatsooni esikoha eest heitlevat FC Aspenit tabas täna väike tagasilöök, kui endast tabelis kaheksa kohta tagapool oleva FC Elva II meeskonna vastu ei suudetud võõrsil enamat 1:1 viigist. FC Aspeni kapteni Janar Urbaniku sõnul ei saanud meeskond esimesel poolajal mängu kuidagi käima ning Elva oli see, kes üritas rohkem rünnata ja