FC Helios Võru C2-klassi tiim jätkab 7.-16. kohani

FC Helios Võru jalgpallimeeskond (pildil) võitis Eesti C2-klassi (2000. a ja hiljem sünd) meistrivõistluste II liigas täna Väimela staadionil Sillamäe JK Kalevi 8:1. II liiga põhja-lõunatsoonis viiest mängust neli võitnud Võru poisid jätkavad nüüd mänge turniiril 7.-16. kohani. Foto: Priit Lööper

EJLi suvelaagri esimene vahetus sai läbi

Täna lõppes Võrus Eesti Jalgpalli Liidu korraldatav suvelaager, kus osales 41 last. Laagri peatreener oli Jaanus Vislapuu, veel juhendasid lapsi Vjatšeslav Vassilenko, Kert Joakit ja Olari Needo. 6–11aastastele lastele mõeldud laagrid toimusid sel nädalal üle Eesti, peale Võru veel Tallinnas, Valgas, Narvas, Tartus, Keilas, Kosel, Kuressaares, Elvas, Viljandis, Kohtla-Järvel, Haapsalus, Pärnus, Kiilis, Laagris, Põlvas, Avinurmel,

Tamula Vanake ilmutab end juba 15. korda

Võru spordikeskuse (endistel spordikooli) välisväljakutel peetakse täna ja homme 15. rahvavõrkpalliturniir Tamula Vanake. Tänavusel turniiril osaleb 38 meeskonda ja võistluse peakorraldaja Urmas Tali peab seda arvu optimaalseks. „Meil on kaheksa väljakut ja suurema võistkondade arvuga lähekski juba kitsaks,” sõnas ta. Tali on turniiri peakorraldaja olnud algusest saati, esimestel aastatel koos Margus Kupuga. Idee taolises formaadis

Staadionijooksusarja etapil oli 5000 meetris kiireim Ivar Ivanov ja 800 meetris Henri Ojaperv

Võru spordikeskuse staadionil eile toimunud Võrumaa staadionijooksusarja etapil võitis 5000 meetri jooksu ajaga 16.14,3 Ivar Ivanov. Margus Koor kaotas talle 6,4 ja Mikk Laur 42,8 sekundiga. Pika distantsi võttis ette ka kaks naist, kellest Monika Irves sai parimana ajaks 21.21,0. Eelmisel etapil Ivanovi 1000 meetri distantsil alistanud Henri Ojaperv võitis eile 2.02,7ga 800 meetri jooksu.