Andres Raja edestas Austrias Mikk Pahapilli

Andres Raja tuli täna Austrias Salzburgis kolmevõistluses 2511 punktiga neljandaks. Ta jooksis 110 meetrit tõkkeid 14,31ga, hüppas kaugust 7.14 ja heitis ketast 43.17. Võistluse võitis 2591 punktiga Dmitri Karpov (Kasahstan), esikolmikusse jõudsid veel valgevenelane Andrei Krautšanka 2585 ja hollandlane Eelco Sintnicolaas 2513 punktiga. Mikk Pahapillil oli 2482 punktiga Raja järel viies.

Aigar Leok oli Rumeenia MM-etapil täna kolmas

Rumeenias Buzaus toimuval enduro MM-etapil tuli TMi tehasetiimis sõitev Aigar Leok tänasel esimesel võistluspäeval E3-klassis kolmandaks. Kiireim oli taas MM-sarja üldliider Christophe Nambotin (KTM), kes võitis 11 katsest seitse ning edestas 28,74 sekundiga teist prantslast Mathias Bellinot (Husaberg) ja 55,59 sekundiga Leokit. Neljandaks jäänud prantslane Fabien Planet (Sherco) kaotas Leokile kümne sekundiga. Leoki lähimatest konkurentidest

Jälle võidu võtnud FC Aspen liigub III liiga kursil

FC Aspen võitis Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas täna koduväljakul Tartu Ülikool Fauna 4:2 ning läheb algavale suvepausile lõunatsooni liidrina. Aspeni mängija Jürgen Kuljuse sõnul mindi mängule võidumõtetega, et liidrikohta hoida. Vastastele pandi kohe press peale ning ei kulunudki kaua aega, kui Kuljus nurgalöögi järel trahvikasti nurgas palli sai, teravalt tahaposti tsenderdas ja Robert Kruuda 1:0

Markus Salumets jooksis 60 meetri tõkkejooksus TV10 Olümpiastarti sarja kõigi aegade teise aja

Täna Rakveres lõppenud TV 10 Olümpiastarti finaalvõistlusel saavutas parima Võrumaa noore kergejõustiklasena Markus Salumets (pildil) vanemate (1999.-2000. a sünd) poiste üheksavõistluses 6633 punktiga viienda koha (60 m 8,06; kaugus 5.37; kuul 9.86; kõrgus 1.46; 60 m tõkkejooks 8,82; ketas 30.88; teivas 2.75; pall 44.65; 1000 m 3.16,86). Salumetsal õnnestus kõige paremini 60 meetri tõkkejooks, kus

Võru JK sai FC Tartu üle võõrsil raske töövõidu

Võru JK sai täna Eesti meistrivõistluste III liigas võõrsil FC Tartu üle raske 2:1 (1:1) ning jätkab võitlust lõunatsooni esikoha eest. „Raske mäng ja töövõit,” võttis Võru JK mängiv treener Tauno Kikas kohtumise lühidalt kokku. Ehkki Võru meeskonnas puudus eri põhjustel kuus põhikoosseisu meest, hakati Ülenurme staadionil peetud kohtumist tasavägise alguse järel pisitasa siiski kontrollima.

Navi Vutiselts läks suvepausile võiduga

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis alistas Navi Vutiselts täna Väimelas SK Tääksi, hooaja kolmas võit tuli numbritega 5:1. Navi meeskond jäi kümneminutise mängu järel küll 0:1 kaotusseisu, kuid viis minutit hiljem seadis Taavi Sutt jalule viigi. Poolaja keskel lõi Tauri Maidla 2:1 ning sellel seisul mindi ka vaheajale. Teisel poolajal kasvatasid skoori vaid väljakuperemehed: 63.