Aigar Leok kindlustas MM-sarjas teist kohta

Aigar Leok sai Rumeenias enduro MMi etapil täna E3-klassis prantslaste Christophe Nambotini ja Mathias Bellino järel kolmanda koha, sarja kokkuvõttes on ta Nambotini järel aga teine. Täna sõideti kümme katset ja Leok võitles terve päeva kolmanda-neljanda koha eest rootslase Joakim Ljunggreniga. Selle aja mille Ljunggren endurokatsetel võitis, sõitis Leok tagasi krossikatsetel. Päeva lõpuks edestas Võrumaa

Lõunalõvi mehed tulid klubide karikavõistlustel neljandaks, Martin Saar täitis U23 EMi normi

Täna Rakveres peetud Eesti klubide karikavõistlustel kergejõustikus said Võru Lõunalõvi mehed neljanda ja naised kümnenda koha. Meeste arvestuses jäi 126 punkti kogunud võrulastel esikolmikusse jõudmisest puudu vaid viis punkti, kusjuures ühel alal, 400 meetri tõkkejooksus, Võru klubi esindatud polnud. Karika võitis Audentese SK (146 punkti), teiseks tuli TÜ ASK (141) ja kolmandaks Rakvere Vike (131).

Võru JK II võitles Tartus välja napi võidu

Võru JK II võitis täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsooni viimases suvepausieelses voorus Tartus sealse JK Tammeka III meeskonna 3:2. Võru kasuks lõi Rain Kooser kaks ja Siim Lepp ühe värava. Hoolimata sellest, et Võru meeskonnas puudusid mõned põhimehed, oli mäng treener Vjatšeslav Vassilenko sõnul võrulaste kontrolli all – vallati rohkem palli ja rünnati ohtlikumalt

Timo ja Lauri Sild aitasid oma klubi maailma suurimal orienteerumise teatejooksul kolmandaks

Soomes Jämsäs ööl vastu tänast peetud maailma suurimal orienteerumise teatejooksul Jukolan Viesti saavutas enam kui 1600 seitsmeliikmelise klubimeeskonna pinevas võistluses kolmanda koha Soome klubi Hiidenkiertäjät esimene meeskond, mille ridades jooksid ka võrulased Timo ja Lauri Sild. Eestlastest kuulus võistkonda veel Olle Kärner. Esikoha võitnud Kalevan Rasti meeskonnale kaotas Hiidenkiertäjät 5.43ga ning teiseks tulnud Kristansand OKle

HRK ratturid tulid TRC etapil kahel korral teiseks

Valgas Jaanikese krossirajal eile toimunud mägirattasarja Team Rattapood Cupi teisel etapil saavutasid Haanja rattaklubi ratturid kaks teist kohta: M18 vanuseklassis tuli tubli sõiduga teiseks Sander Nool ja seenior 2 vanuseklassis Tarmo Mõttus. Mari-Liis Mõttus oli sunnitud juba esimesel ringil katkestama, kui ta tema ees kukkunud kaasvõistleja rattale otsa sõitis ja rehvi lõhkus. „Kuna see juhtus